Ik heb een man nodig die erg geïnteresseerd is om seks met mij te hebben. Niet een man die alleen vol woorden maar zonder acties is! Ik denk dat er meer is dat ik kan doen als een man ook ervaren is!
Een leuke avontuurlijke man die er ook van houd om uitstapjes te maken. We kunnen dan leuk dingen ondernemen, door gezellig te wandelen in een ander stad of een avondje naar het theater. Verder gezellig, liefdevol, eerlijk, op meer kom ik nu op dit moment eigenlijk niet.
Je bent een actieve, jong voelende en ogende man. Je houdt van het leven en hebt nog geen zin om stil te zitten. Aangezien ik zelf geen auto heb, zou het fijn zijn als je wat in de buurt zou wonen maar overal is een oplossing voor te vinden. je bent een hondenliefhebber.