Ik ben op zoek naar een man die is open minded om correspondentie met te hebben. Ik ben een sterke, sexy, slim, onafhankelijke dame met veel doelpunten en veel drive. Ik hou ervan om plezier te hebben en hebben behoefte aan een echte man aan mijn zijde om het neer te houden met.
Je staat met beide benen op de aarde, weet wat je wilt en gaat voor je doel. Spiritualiteit vind je belangrijk en je houdt, net als ik van reizen en andere culturen ontdekken. Leeftijd en afkomst geen wensen.
Ik zoek niet direct een man voor een relatie maar je weet natuurlijk nooit wat er zal gaan opbloeien. Maar in eerste instantie zoek ik een actieve man om te genieten van leuke dingen en dat kan groot maar zeker ook klein zijn. Humor, intelligentie, direct en eerlijk zijn staan naast actief en vriendelijkheid,