Allemaal perfecte mensen hier daar ben ik niet naar op zoek. Ben juist op zoek naar die ene die niet volmaakte die s'morgens niet altijd lachend zijn bed uit komt die van strandwandelingen houdt maar die stiekem het terrasje na afloop veel leuker vindt die mij leuk vindt zoals ik ben en mij niet probeert te veranderen. Die mij mee uit eten neemt als ik het eten laat aanbranden.
Ik wil dat mijn man EEN MAN IS! Gewoon? Maar geluk zit in de simpele dingen! Ik wil gewoon dat hij me zo teder kust, me zacht knuffelt en praat en met me praat ... Ik wil dat hij klaar staat om met mij te delen, niet een bed, maar ook de rest van het leven! Beschouw je jezelf als zo'n man?
Mannen met een goed en schoon geweten, iemand die weet wat hij wilt en er altijd wel voor gaat. Een oprechte man, betrouwbaar en werkzaam. Geen probleem met een beetje kleur in je leven.