Als je me de beste seks van mijn leven wilt geven, weet ik zeker dat we hiervan zullen genieten. Laten we vandaag iets goeds maken. Ik ga ervoor zorgen dat je niet teleurgesteld zult zijn in mij. Kun je lief en zorgzaam voor me zijn?
Ik wil dat mijn man EEN MAN IS! Gewoon? Maar geluk zit in de simpele dingen! Ik wil gewoon dat hij me zo teder kust, me zacht knuffelt en praat en met me praat ... Ik wil dat hij klaar staat om met mij te delen, niet een bed, maar ook de rest van het leven! Beschouw je jezelf als zo'n man?
Jou heb ik net al heel even een klein kijkje in mijn leven gegeven. Dat mag jij ook doen, maar het hoeft echt niet. Ik heb zo'n idee dat ik daar vanzelf ook wel achter ga komen wie of wat jij bent. Het is niet dat ik een vervanger voor mijn man zoek, want een ieder is uniek. Maar een gezellig iemand om zo de leuke en
Graag zou ik iemand ontmoeten die houdt van de gewone dagelijkse dingen in het leven. Samen de natuur intrekken, samen lachen en knuffelen, nu en dan een lekker etentje en eens gezellig opstap gaan.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Dikkertjedap, 66 jaar · Kloosterburen
Discrete man die van houvast houd. Je moet lief zijn, eerlijk en ook mag jij wat houvast hebben. Dat vind ik niet erg. Ik heb
Klazienvaak, 66 jaar · Gauw
Een gezellige man die openstaat voor een relatie of vriendschap
JadenLies, 65 jaar · Vinkeveen
Iemand die gewoon ook eens spontaan met een leuk idee of voorstel komt om toch even het dagelijks leven achter ons te laten
MijnGewoontes, 69 jaar · Gulpen
Ik ben geen veeleisende vrouw maar het zou wel fijn zijn mocht een man mee kunnen met zijn tijd. Het klinkt zo cliché
RacquelW, 69 jaar · Wierden
De charmante, mannen die humeur nog in hun hebben, respect voor de vrouwen hebben mogen zich aanmelden. Dat is niet al teveel
MIsjou, 67 jaar · Oss
Een man die de lege gat in mijn leven weer opvult. Ik wil je graag leren kennen en langzamerhand een relatie met jou opbouwen.
Yvonne4952, 65 jaar · Renkum
Mijn karakter daar kom je vanzelf achter op de lange duur
Aquaviva, 65 jaar · Waarmaarde
Je bent gezellig en verleend graag hulp. Als je weet wat ik bedoel.