Privé zit het ook niet lekker bij jou anders zou je ook niet hier staan denk ik. Je houdt van seks en draait je handen er niet voor om om een leuke dag in te plannen met een leuke vrouw. Je hebt een hoog libido en je bent ook redelijk geschapen. Kleed jezelf leuk en zoent ook bij de seks.
Ja je denkt er eigenlijk hetzelfde over als ik. Door te praten met elkaar kunnen we er achter komen wat we nog meer met elkaar gemeen hebben. Lijkt je dat wat, stuur je me dan een berichtje met een foto erbij? Dan weet ik ook hoe jij eruitziet?
Ik wil een man respectvol, aardig, lief, leuk, die danst en de films en het strand leuk vindt. Wie kan onvoorwaardelijke liefde geven en accepteren wie ik ben? Iemand die niet op zoek is naar plezier in een relatie. Wie kan leren om een vrouw te respecteren zodat die vrouw jou ook kan respecteren.
Wie oh wie duikt er in mn natte la? Ik hou van seksspeeltjes en als het echt klikt en ik vind je geil genoeg mag je me misschien ook wel in mn kontke neuken.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Hmmmmlekky, 64 jaar · Tollebeek
Jij weet niet van ophouden als het op erotiek neerkomt
Cornelia1956, 61 jaar · Alkmaar
!!!!!
FennaVBraam, 61 jaar · Mechelen
Kan er weinig meer over vertellen dan ik al heb gedaan denk ik. zou het gewoon heel leuk vinden om leuke dingen te ondernemen
MaaikeVelserbroek, 61 jaar · Velserbroek
Lief, oprecht, eerlijk, trouw en ga zo maar door dat zoekt toch iedereen maar het liefste zou ik hebben dat je mijn passie voor
Oaklyn, 62 jaar · Langemark
Ik mis plezier in mijn leven en daar sta jij garant voor. Wij kunnen heel wat leuke dingen doen samen. Als jij humoristisch
Brii-Anna-, 60 jaar · Heinkenszand
Ik zal een vriendschap willen die puur is van liefde en respect. Je gaat mijn vriend zijn, iemand met wie ik goede omgang kan
ChrissySingle, 64 jaar · Zevenaar
vriendelijk en lief en netjes verzorgd
Dorie56, 61 jaar · Zutphen
hou jij ook van gezelligheid,en ben je eerlijk en betrouwbaar en oprecht