Sociaal ben je en je bent eerlijk en vriendelijk. Dat zijn eigenschappen die je ook van mij krijgt. Je bent zorgzaam en je houdt van gezelligheid. Ikzelf ben een huiselijk iemand die het liever thuis gezellig maakt dan in een drukke en rumoerige omgeving te zitten.
Ja je denkt er eigenlijk hetzelfde over als ik. Door te praten met elkaar kunnen we er achter komen wat we nog meer met elkaar gemeen hebben. Lijkt je dat wat, stuur je me dan een berichtje met een foto erbij? Dan weet ik ook hoe jij eruitziet?
Een gentlemen iemand die de deur voor me open gaat houden als ik even door een regenbui moet rennen. Mijn badje vult als ik er in wil duiken. Een glas wijn brengt en lekker op de wc pot die dicht is ernaast gaat zitten en luistert naar mijn dag. En dan draaien we de rollen om. Voor jou zou ik hetzelfde doen namelijk.