Een goed uitziende man omdat ik ook zelf veel met mijn uiterlijk bezig ben. Verder moet je gevoel hebben voor humor, in zijn voor gezelligheid en net als ik af en toe op stap willen. Lijkt het jou leuk om met mij in contact te komen en samen voor een mooie klik te zorgen, dan wil ik zeker met jou in contact komen.
gedurfd, experimenteel, houd van seks, respectvol, sociaal en gezellig. goed gevoel voor humor, maar mag best dominant zijn over mij. ik hou van diverse niches wat seks betreft, en zou deze graag met u willen delen en ervaren
Ambitieus, gedreven, integer, weet wat je wilt, genietend van het leven, beetje stoer maar stiekem tóch gevoelig, prettig uitziend én een groot gevoel voor humor.