Single man gezocht die mijn situatie accepteert en samen met me oud wil worden. Ik heb dat plan voor de toekomst voor ogen en daar wil ik graag wat mee gaan doen.
Een actieve man, spontaan, zijn hart op de juiste plaats, meelevend en meevoelend. Maar vooral eerlijk en rechtuit. Ik ben dat zelf ook en weet graag waar ik aan toe ben.
gedurfd, experimenteel, houd van seks, respectvol, sociaal en gezellig. goed gevoel voor humor, maar mag best dominant zijn over mij. ik hou van diverse niches wat seks betreft, en zou deze graag met u willen delen en ervaren
Hoe zit dat bij jou? Ook alleen, weduwnaar, gescheiden? Je kent het wel, elke avond alleen, elke dag alleen. Het houdt niet op, en het leven gaat aan je neus voorbij. Daar kunnen we nog wat aandoen, we zijn nooit te oud voor leuk gezelschap toch? Laat je een berichtje achter.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Tavernelly, 60 jaar · Antwerpen
Een man die wel voor wat uitjes in is. Geen man die alleen maar thuis wil zitten. Uiterlijk en leeftijd geef ik niet zo heel veel
Azienlady, 60 jaar · Harreveld
Ik wil een man die mij in bed weer laat genieten. Simpel, maar dat is het eigenlijk wel zo'n beetje. Leeftijd is totaal onbelangrijk
Groenalsgras, 64 jaar · Almere-Hout
Je bent een man die net als mij ook wel eens even snuffelt in andere tuinen. Tevens ben je iemand die daar ook het van neemt.
Ariane1953, 63 jaar · Oosterhout
Je wilt niks overhaasten, geeft me de tijd om rustig naar je toe te groeien en we zien wel waar we uitkomen.
Waarblijfjedan, 62 jaar · Ellertshaar
Lekkere scharrel die van lekker eten houdt.
CldiiaX, 62 jaar · Oirsbeek
Het zal gemakkelijker zijn als we ons comfortabel voelen als je denkt dat we samen dingen kunnen doen, laten we dan praten
ZonnetjeThuis, 64 jaar · Heiloo
Jij bent iemand die zich goed kan in leven in een ander. Een lieve man die weinig woorden nodig heeft maar mij goed aan kan voelen.
Almfien, 63 jaar · Almelo
Ben jij die knots gekke man die ook een echte levensgenieter is, wacht dan niet te lang want deze levensgenieter wil gaan genieten