je moet lief en behulpzaam zijn. Het moet je niet direct om de seks gaan maar om de leuke dingen in het leven. Zoals gezellig een dagje naar het strand of naar een museum.
Ik wil een man respectvol, aardig, lief, leuk, die danst en de films en het strand leuk vindt. Wie kan onvoorwaardelijke liefde geven en accepteren wie ik ben? Iemand die niet op zoek is naar plezier in een relatie. Wie kan leren om een vrouw te respecteren zodat die vrouw jou ook kan respecteren.
Je moet wel van sex houden en weten hoe je een vrouw moet behandelen. Ik hou wel van een knuffelbeer die me lekker stevig vast kan pakken. Ben jij het alleen zijn ook zat en weer je dat de zon weer gaat schijnen in je leven? Neem dan snel contact met me op en dan zien we wel hoe het gaat lopen toch?