Je bent chill! Ook zou het niet erg zijn om naar concerten te gaan en modeshows te kijken. Iemand, waar ik contact mee kan maken? Dit kan echt iedereen zijn, maar ik heb in het verleden gemerkt dat ik de neiging heb om te klikken met mensen met wie ik vergelijkbare interesses deel.
Je hoeft geen dierenvriend te zijn om met mij in contact te komen maar als je ook een keer wilt afspreken is het wel handig dat je met dieren kunt omgaan. Ik hoop dat je openhartig kunt praten over jezelf en geen geheimen achterhoud. De waarheid komt toch wel boven.
Een gezonde en gezellige man, hygiene staat bij mij hoog in het vaandel. Iemand die mij accepteert zoals ik ben, eerlijk en oprecht. Sterk in zijn schoenen staat. Iemand die het gezellig vind om samen dingen te ondernemen, te praten, een dagje uit te gaan.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
GroetenuitUrk, 61 jaar · Urk
Voor mij is dit nogal pril, ik ben in lange tijd niet met een andere man geweest sinds het overlijden van mijn man. Ik ben op zoek
EdithMM, 61 jaar · Hoogersmilde
Een zeer seksuele man die veel seksuele ideeën heeft die hij met mij kan delen. Sommige mannen die ook wild en grappig
Dorie56, 61 jaar · Zutphen
hou jij ook van gezelligheid,en ben je eerlijk en betrouwbaar en oprecht
Connie56, 60 jaar · Knokke-Heist
Een plezante en propere man, eerlijk, betrouwbaar en gezellig. Geniet van uitgaan, mooi weer, lekker diner in een restaurant.
SharonSeks, 60 jaar · Didam
In ieder geval een veelzijdig persoon die genoeg ervaring heeft op seksgebied en dat dolgraag wil delen met mij. Ik kan mezelf
Frunneke, 61 jaar · Den Hout
Bedenkend dat ik lange tijd niet met een man samen ben geweest, zijn sommige dingen voor mij niet belangrijk. Ten eerste ben
IamSam, 60 jaar · Stieltjeskanaal
Ik zoek een leuke partner om dingen mee te kunnen doen, mijn kinderen hebben niet altijd tijd. En zou dan graag wat gezelschap