Ik heb geen eisen, zolang ik mij maar op mijn gemak bij jou voel. Eerlijk en geen jaloerse type, verder heb ik eigenlijk niet veel op aan te merken, zolang wij het maar beiden naar onze zin zullen hebben.
Je moet wel van sex houden en weten hoe je een vrouw moet behandelen. Ik hou wel van een knuffelbeer die me lekker stevig vast kan pakken. Ben jij het alleen zijn ook zat en weer je dat de zon weer gaat schijnen in je leven? Neem dan snel contact met me op en dan zien we wel hoe het gaat lopen toch?
ik weet niet precies wat ik voor ogen heb, maar ik hoop een man te vinden die houdt van het motto- doe naar gewoon, dat is al gek genoeg. Want ik ben ook een gewone vrouw die op zoek is naar een gewone man. Maar wel een man die mij als persoon kan en wil waarderen en wel een man die dol is op lekker eten want ik doe mijn
Een gezonde en gezellige man, hygiene staat bij mij hoog in het vaandel. Iemand die mij accepteert zoals ik ben, eerlijk en oprecht. Sterk in zijn schoenen staat. Iemand die het gezellig vind om samen dingen te ondernemen, te praten, een dagje uit te gaan.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Dikkepret195703, 60 jaar · Zevenhoven
Jij: nuchtere, eerlijke man die stevig in z'n schoenen staat, graag initiatief neemt en een leuk eigen leven heeft, maar
WithSatin, 62 jaar · Gorsem
Een single man tussen de 35 en de 55 op zoek naar een leuke date (met mij)
ImcaWilJou, 60 jaar · Geldermalsen
Je werkt zelf ook heel erg veel en heb ook weinig tijd om echt actief op zoek te gaan naar vrienden of een leuke relatie. Hetzelfde