Een heer die in staat is om lief te hebben, een man die alles zal doen voor de liefde en voor zijn lover. Ik hoop dat je een charmante man bent en met mij mee kunt reizen.
Een actieve man, spontaan, zijn hart op de juiste plaats, meelevend en meevoelend. Maar vooral eerlijk en rechtuit. Ik ben dat zelf ook en weet graag waar ik aan toe ben.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Shiba, 62 jaar · Rotterdam
volgt
Mia56, 61 jaar · Drongelen
Ik ben gewoon en heb eigenlijk geen rare uitspattingen. Kan goed alleen zijn maar dan mis je toch dat stukje aandacht om je
Teletubbi570929, 60 jaar · Tessenderlo
lekker op zijn tijd een wijntje willen drinken, houden van spanje, af willen reizen naar leuke plekjes
Hmmmmlekky, 64 jaar · Tollebeek
Jij weet niet van ophouden als het op erotiek neerkomt
DJenn5606, 61 jaar · Geertruidenberg
Een vrijgezelle man, die ook niet meer alleen wilt zijn. Een vrouw zoekt voor een gezellige tijd samen, want samen is toch
Maaarthaa, 60 jaar · Scheemda
Als je een vonk in mijn leven kunt toevoegen, ben je meer dan welkom om dit te doen. Ik wil gewoon wederzijds respect.
Dini2016, 61 jaar · Sneek
Ik ben op zoek naar een vrolijke spontane man met een grote dosis humeur om gezellige uurtjes mee door te brengen en op z'n tijd
ZonnetjeThuis, 64 jaar · Heiloo
Jij bent iemand die zich goed kan in leven in een ander. Een lieve man die weinig woorden nodig heeft maar mij goed aan kan voelen.