Ben je die man die mij weer een beetje kuis kan krijgen of vind je het opwindend om mij een lekker petske te geven op mijn billekes? Schroom niet, ik kan het wel aan hoor..
Zoeken doe je hier dat is wel duidelijk. Je roept niet op straat wie wil mij. Het is toch een soort chemie die moet gaan ontstaan. En als het je dan ook nog eens lukt om diegene te vinden dan ben je een gelukkig mens.
Je bent rustig, vrolijk, vrijgevig, sociaal, gevoelig en je weet hoe je een vrouw moet behandelen dan ben je mijn date. Durf je heg aan om me een berichtje te sturen, ik wacht op je.
Ik ben op zoek naar een leuke man die wellicht ook aanvoelt wat ik meegemaakt hebt. Misschien ben jij gescheiden, alleenstaand of weduwnaar en merk jij ook dat het alleen-zijn toch zwaarder begint te voelen. Misschien moeten wij dan maar eens gaan onderzoeken of er een klik is, en misschien ontstaat er
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Turbo560824, 61 jaar · Hoek van Holland
Ja dat is net zo lastig als mezelf omschrijven. Maar heb je wat van bovenstaande eigenschappen dan denk ik dat we heel ver komen.
Kousjes, 60 jaar · Tienen
Absolute discretie!
Els1956, 61 jaar · Streefkerk
Een betrouwbare vent of anders gewoon iemand voor een gezellige babbel
WinifredC, 64 jaar · Exloo
Je moet begrijpen dat ik hier nog steeds niet goed in ben omdat ik net ben begonnen. En je leert me dingen die ik niet wist. Of
Znoepie, 62 jaar · Zaandam
Een lieve en eerlijke man. Iemand die mij uit de put kan helpen wanneer het mij niet mee zit. Een luisterend oor en een goed gevoel
Greetjeudpolder, 64 jaar · Sappemeer
Ken je het beklemmende gevoel? Zou het wel fijn vinden om mijn verhaal bij je kwijt te kunnen.. dus je hebt een goed luisterend
Mireille56, 61 jaar · Oudewater
Wil samen met jou, leuke, gezellige en spontane goeduitziende en verzorgde man, genieten van romantische en erotische
Grotelach, 63 jaar · Kapellen
Een leuke charmante man, met een goede achtergrond, dat wil zeggen: U heeft uwe zaken goed op orde, privé zowel zakelijk.