Nieuwsgierig en overal voor in? Heb jij ook een beetje een rustig karakter, dan denk ik dat wij voor elkaar bestemd zijn. Zelf zou ik het heel fijn vinden om te weten wat jouw favoriete band is, want ik hoop dat jij net als ik ook gek bent op muziek.
Een man die mij kan domineren op een vriendelijke manier. Dus geen vreemde pijn zaken. En je wil mij veel nieuwe dingen leren dan ben jij de aan gewezen persoon voor mij. Durf je het met mij aan?
ik weet niet precies wat ik voor ogen heb, maar ik hoop een man te vinden die houdt van het motto- doe naar gewoon, dat is al gek genoeg. Want ik ben ook een gewone vrouw die op zoek is naar een gewone man. Maar wel een man die mij als persoon kan en wil waarderen en wel een man die dol is op lekker eten want ik doe mijn