Je mag niet alleen kijken maar je mag er zelfs ook aan komen hihi. Ik zoek het liefste ook een sportieve man maar het is natuurlijk geen vereiste. Als je maar lekker in je vel zit en je helemaal durf te geven dan komt het allemaal wel goed tussen ons.
Je hoeft geen dierenvriend te zijn om met mij in contact te komen maar als je ook een keer wilt afspreken is het wel handig dat je met dieren kunt omgaan. Ik hoop dat je openhartig kunt praten over jezelf en geen geheimen achterhoud. De waarheid komt toch wel boven.
Privé zit het ook niet lekker bij jou anders zou je ook niet hier staan denk ik. Je houdt van seks en draait je handen er niet voor om om een leuke dag in te plannen met een leuke vrouw. Je hebt een hoog libido en je bent ook redelijk geschapen. Kleed jezelf leuk en zoent ook bij de seks.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
VrolijkeKerst, 62 jaar · Westmaas
Geen vaste relatie, allen voor de tijd dat mijn man weg is. Niet te veel persoonlijke details delen of verliefd worden. Hierdoor
ThePetra55, 62 jaar · Vianen
Alleen seks is nu in mijn gedachten en we gaan er ook voor. Ik hou ervan om de goede seks te hebben en dat is ook zo goed voor mij.
Eenzaamtroef, 63 jaar · Antwerpen
Je bent spontaan en gezellig in de omgang. Maak maar eens contact met mij laten we kijken wat het kan worden.
SterrenbeeldRam, 62 jaar · Nuth
Je bent niet kritiserend en doet graag mee aan wat gezellig doen. Je bent niet gericht om sexuele contact te maken, maar probeer
Veilingmeesteres, 62 jaar · Hillegom
Je toont interesse in een vrouw en verwacht dat ook andersom, je bent single en je wilt daar graag verandering in brengen.
Poppedopje, 61 jaar · Cuijk
Op zoek naar een sprankje geluk in het leven
Lekkerkoel, 60 jaar · Barneveld
een man zonder grenzen, ervaring mag maar is geen pre!
Bellajoella, 63 jaar · Beveren
Avondmens daar begint het toch wel mee. Af en toe eens lekker flink eten uit de pan. Maar ook een romantisch diner. Je kan stijldansen