Wie oh wie duikt er in mn natte la? Ik hou van seksspeeltjes en als het echt klikt en ik vind je geil genoeg mag je me misschien ook wel in mn kontke neuken.
Je bent rustig, vrolijk, vrijgevig, sociaal, gevoelig en je weet hoe je een vrouw moet behandelen dan ben je mijn date. Durf je heg aan om me een berichtje te sturen, ik wacht op je.
Zoeken doe je hier dat is wel duidelijk. Je roept niet op straat wie wil mij. Het is toch een soort chemie die moet gaan ontstaan. En als het je dan ook nog eens lukt om diegene te vinden dan ben je een gelukkig mens.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Turbo560824, 61 jaar · Hoek van Holland
Ja dat is net zo lastig als mezelf omschrijven. Maar heb je wat van bovenstaande eigenschappen dan denk ik dat we heel ver komen.
Vrouwvan57, 60 jaar · Gaastmeer
-
Amazona, 60 jaar · Rotterdam
Je moet sociaal, sportief, spontaan en gezond zijn
JillJillxx24, 61 jaar · Nistelrode
Heb je wat nodig is om bij mij te zijn en om mij te bevredigen? Als je dat kunt doen, weet ik zeker dat dit goed voor ons beide zal
Gonneke , 64 jaar · Tilburg
Volgt
FFnaarLisse, 64 jaar · Lisse
Je bent spontaan gezellig en leuk.
Zoetjes, 61 jaar · Borssele
Je moet gewillig zijn en niet bang voor nieuwe dingen. Wees gerust, wij hebben geen ervaring dus dat hoef jij ook niet te hebben.
321Val, 60 jaar · Stavele
Je bent een lieve en gezellige, leuke man. Je zult mijn toekomstige partner zijn tot het einde. En een avontuurlijk.