Ik wil een man vinden die daar prima in mee kan gaan, met de juiste normen en waarden uiteraard. Elkaar respecteren en er voor gaan hoort daar dan ook zeker bij. Zullen wij elkaar daar alles voor geven?
Privé zit het ook niet lekker bij jou anders zou je ook niet hier staan denk ik. Je houdt van seks en draait je handen er niet voor om om een leuke dag in te plannen met een leuke vrouw. Je hebt een hoog libido en je bent ook redelijk geschapen. Kleed jezelf leuk en zoent ook bij de seks.
Ik ben serieus over een langdurige relatie en het vinden van de juiste man om de rest van mijn leven met me te delen en te voltooien. Degene waarmee ik dit leven en het volgende leven zal doorbrengen. Wie zal mij veel dingen leren die nu alleen nog in gedachte zijn. Wie kan onmogelijke dingen met me doen. En
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
BijdeKuip, 64 jaar · Rotterdam
Wees gewoon jezelf en dan ben je al goed genoeg voor mij. Voldoende aandacht en plezier maken is natuurlijk ook van belang.
Marialady, 62 jaar · Boornbergum
Ik zoek iemand voor wat gezelschap, ik voel mij af en toe toch wel eenzaam op sommige momenten. En ik zou dan graag iemand willen
Golfvakanties, 63 jaar · Zevenaar
Getrouwde mannen hoeven niet te mailen...en een foto zou ook erg leuk zijn!
Gerri0, 61 jaar · Harbrinkhoek
Als je van die dingen houdt die ik hierboven noemde, dan zijn we zeker een goede match. Stuur me een bericht!
Brii-Anna-, 60 jaar · Heinkenszand
Ik zal een vriendschap willen die puur is van liefde en respect. Je gaat mijn vriend zijn, iemand met wie ik goede omgang kan
MelkKoe, 64 jaar · Broeksterwoude
Je houd niet van klein en dat bedoel ik op alle gebieden. Ik ben nogal groot van boven. Meer om van te houden toch. Verder ben
Regina55, 62 jaar · Nes aan de Amstel
Je bent van middelbare leeftijd en zoekt ook een maatje.
Miamine, 60 jaar · Hommerts
Een geweldige man die erg graag met mij wil spelen, kan tijd doorbrengen met praten en je weet wel een beetje plezier maken!