Je moet wel van sex houden en weten hoe je een vrouw moet behandelen. Ik hou wel van een knuffelbeer die me lekker stevig vast kan pakken. Ben jij het alleen zijn ook zat en weer je dat de zon weer gaat schijnen in je leven? Neem dan snel contact met me op en dan zien we wel hoe het gaat lopen toch?
Ja je denkt er eigenlijk hetzelfde over als ik. Door te praten met elkaar kunnen we er achter komen wat we nog meer met elkaar gemeen hebben. Lijkt je dat wat, stuur je me dan een berichtje met een foto erbij? Dan weet ik ook hoe jij eruitziet?
Wat ik wil is denk ik goed duidelijk. Je bent een leuke man met inhoud. Je zoekt seks en wil daar ook een verder in gaan dan alleen even een korte wip. Wat ik allemaal leuk lekker en opwindend vind staat bij mijn info. Ik wacht in spanning op de jouwe.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Lotteweetniet, 61 jaar · Everdingen
Een lieve leuke man
Poppedopje, 61 jaar · Cuijk
Op zoek naar een sprankje geluk in het leven
Grijskleurtje, 64 jaar · Reusel
Je hebt ook (veel) vrije tijd, je bent een optimistisch persoon en je bent ook warm en attent.
SibbyL, 60 jaar · Groede
Ik heb een reismaatje nodig die overal mee naar toe wil en samen met mij zo van ons leven te genieten. Het zou leuk zijn als je
WillemienSingle, 64 jaar · Uden
Ik zoek een jongensachtige man. Liefst iemand die ook van muziek houdt. Iemand die het leuk vindt dingen te ondernemen. Zoek
BBW19560414, 61 jaar · Halmaal
Groot vind jij niet erg. Je houd wel van een paar kilo teveel. Je zoekt een zelfstandige dame die precies weet wat ze wel en niet
Basicinstinct, 61 jaar · Drachten
Bereid om me opdrachten te geven, te vernederen en te straffen wanneer ik U niet naar behoren behaag.