Ik ben op zoek naar een sterke energieke man die goed uitziende, zorgzaam, liefdevol, eerlijk, romantisch, hard werken en grappig met een aantal goed gevoel voor humor. iemand die waarde vriendschap veel en willen altijd de beste zijn in alles wat hij doet en zou onmogelijk te weerstaan ??zijn.
Ambitieus, gedreven, integer, weet wat je wilt, genietend van het leven, beetje stoer maar stiekem tóch gevoelig, prettig uitziend én een groot gevoel voor humor.
Je bent rustig, vrolijk, vrijgevig, sociaal, gevoelig en je weet hoe je een vrouw moet behandelen dan ben je mijn date. Durf je heg aan om me een berichtje te sturen, ik wacht op je.
Wie oh wie duikt er in mn natte la? Ik hou van seksspeeltjes en als het echt klikt en ik vind je geil genoeg mag je me misschien ook wel in mn kontke neuken.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Cornelia1956, 61 jaar · Alkmaar
!!!!!
Monamour, 62 jaar · Beveren
Gewoon een vrolijke, lieve, eerlijke en zorgzame man ,die positief in het leven staat en niet spiritueel of zweverig is.
Gretaxx, 63 jaar · Baarlo
Wees erbij wanneer ik je nodig heb om de vriend te zijn en de helpende hand die ik nodig heb als ik me alleen voel. Geef me het licht
Marianuit56, 61 jaar · Woudenberg
Begrijp jij hoe het is om lang alleen geweest te zijn, en zou jij ook graag weer een gedeelte samen willen meemaken? Is het voor
Bakjes, 62 jaar · Waddinxveen
ik verwacht heel wat van de speurende mannen hier
Belgieboven, 62 jaar · Boutersem
Een man die het ook leuk vind om dingen te doen. Geen man waar niets in zit en die nergens zin in heeft, want ik ben vrij actief
Ariane1953, 63 jaar · Oosterhout
Je wilt niks overhaasten, geeft me de tijd om rustig naar je toe te groeien en we zien wel waar we uitkomen.
Joanie55, 62 jaar · Lucaswolde
Eerlijk gezegd, dit is één van de belangrijkste dingen voor mij. Ik ben de goofiest persoon op deze planeet,