Man met passie, gevoel voor erotiek, niette soft en niet al te hardhandig. Gezond, hygienisch, betrouwbaar. rokers geen bezwaar. Geschoren, mag wel gezichtshaar hebben.
Een leuke en gezellige man die net als ik lekker aan het genieten is, geniet van de buitenlucht en die het leuk zou vinden om met mij in contact te komen en te zien of er een goede klik is voor misschien wel meer. Ben jij goed verzorgd, lief, warm en lekker ondernemend. Dan wil ik graag met jou in contact komen.
Zoeken doe je hier dat is wel duidelijk. Je roept niet op straat wie wil mij. Het is toch een soort chemie die moet gaan ontstaan. En als het je dan ook nog eens lukt om diegene te vinden dan ben je een gelukkig mens.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Els1956, 61 jaar · Streefkerk
Een betrouwbare vent of anders gewoon iemand voor een gezellige babbel
Flyduncan, 60 jaar · Antwerpen
Ik leer graag nieuwe mensen kennen om leuke dingen te beleven maar en tegelijkertijd vrij kritisch in nieuwe contacten;
Tomboy0, 63 jaar · Maastricht
Volgt
EstellaStella, 60 jaar · Lelystad
Ik van op mooie mannen die weten dat ze er mogen zijn. Een man die houd van de liefde. Een man die lief is en ook complimenten kan
56enJong, 61 jaar · Venray
Ik zoek een leuke ambitieuze man, knap, gezellig. Ik reageer alleen op mensen met een duidelijk profielfoto, of je moet wel
Mynameisbont, 60 jaar · Arnemuiden
Geile man. Help me de jeuk de baas te worden.
Annalphen, 64 jaar · Alphen
Je wilt seks ,veder geen verplichtingen naar elkaar toe!
MagdaLL, 60 jaar · Kessel
Ik wil iemand die me echt kan overtuigen. Ik vind het heerlijk om veel knuffels te hebben en als we met elkaar opschieten, is