Ambitieus, gedreven, integer, weet wat je wilt, genietend van het leven, beetje stoer maar stiekem tóch gevoelig, prettig uitziend én een groot gevoel voor humor.
Wat ik wil is denk ik goed duidelijk. Je bent een leuke man met inhoud. Je zoekt seks en wil daar ook een verder in gaan dan alleen even een korte wip. Wat ik allemaal leuk lekker en opwindend vind staat bij mijn info. Ik wacht in spanning op de jouwe.
Hoe zit dat bij jou? Ook alleen, weduwnaar, gescheiden? Je kent het wel, elke avond alleen, elke dag alleen. Het houdt niet op, en het leven gaat aan je neus voorbij. Daar kunnen we nog wat aandoen, we zijn nooit te oud voor leuk gezelschap toch? Laat je een berichtje achter.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Jenny112, 64 jaar · Almere
Ik zou graag een man willen leren kennen die ook leuke hobby's heeft, en die er verzorgd uit ziet en die ook van verrassingen
Trans, 61 jaar · Woudenberg
Ben jij een ruimdenkende vrouw die wel eens wat anders wil.
Qbertens, 60 jaar · Diksmuide
Ik zou graag een leuke man willen leren kennen. Zijn uiterlijk maakt me niet uit. Wel dat hij oprecht, lief en intelligent
2hotinHere, 61 jaar · Rijssen
Een boxershort die plotseling erg krap wordt na het lezen van mijn profiel dat me supergeil maakt. Ben je klaar om je aan een
HLover, 63 jaar · Venray
Interesse? Stuur een bericht en ik zal zo spoedig mogelijk reageren
AltheaV, 60 jaar · Leest
Is er iemand die mijn liefdesverdrag kan zijn? Dat voelt zich ook eenzaam zoals ik? We kunnen dat in slechts één
Connie56, 60 jaar · Knokke-Heist
Een plezante en propere man, eerlijk, betrouwbaar en gezellig. Geniet van uitgaan, mooi weer, lekker diner in een restaurant.
Vrouwtjeholle, 61 jaar · Dronten
Ik ben niet op zoek naar de mooiste man van Nederland, ik zoek iemand dat goed bij mij past en het uiterlijk speelt daarom geen