En wat voor iemand zoek ik: een ondernemend type die bovenstaande dingen samen met mij wil ondernemen, zelfbewust, iemand die sterk in zijn schoenen staat, weet wat hij wil in het leven, met een open vizier naar het leven kijkt en waarmee ik over van alles kan praten van koetjes en kalfjes tot de serieuzere dingen in het leven.
Ik wil een man vinden die daar prima in mee kan gaan, met de juiste normen en waarden uiteraard. Elkaar respecteren en er voor gaan hoort daar dan ook zeker bij. Zullen wij elkaar daar alles voor geven?
Hoe zit dat bij jou? Ook alleen, weduwnaar, gescheiden? Je kent het wel, elke avond alleen, elke dag alleen. Het houdt niet op, en het leven gaat aan je neus voorbij. Daar kunnen we nog wat aandoen, we zijn nooit te oud voor leuk gezelschap toch? Laat je een berichtje achter.