Alles behalve online chatten, ik wil je echt ontmoeten als het goed voelt. Sta open voor alles. Als jij iets anders bent dan anderen en heel romantisch of zelfs erotisch bent, is dat een pluspunt.
Je moet vrij zijn om problemen gewoon te laten gaan en moet ook een oortje kunnen dienen op hetgeen wat ik of een andere te zeggen heeft. Niet te veel met geile praatjes op me afkomen, want dat kan een afkeer hebben op me. Zoete praatjes geef je graag aan andere en bent ook blij als andere blij kunnen zijn. Je
Je bent rustig, vrolijk, vrijgevig, sociaal, gevoelig en je weet hoe je een vrouw moet behandelen dan ben je mijn date. Durf je heg aan om me een berichtje te sturen, ik wacht op je.
Hoe zit dat bij jou? Ook alleen, weduwnaar, gescheiden? Je kent het wel, elke avond alleen, elke dag alleen. Het houdt niet op, en het leven gaat aan je neus voorbij. Daar kunnen we nog wat aandoen, we zijn nooit te oud voor leuk gezelschap toch? Laat je een berichtje achter.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Frunneke, 61 jaar · Den Hout
Bedenkend dat ik lange tijd niet met een man samen ben geweest, zijn sommige dingen voor mij niet belangrijk. Ten eerste ben
Moezel, 63 jaar · Katwijk
Ben je iemand die opzoek is naar een leuk gezelschap en sta je open voor meer? Je bent een liefhebber van de natuur en houd van
Groenalsgras, 64 jaar · Almere-Hout
Je bent een man die net als mij ook wel eens even snuffelt in andere tuinen. Tevens ben je iemand die daar ook het van neemt.
Hottlady, 64 jaar · Beerze
Je mag een getrouwde man zijn. Ik heb wel graag dat ik iemand eerlijk tegenkomt. Je mag iemand zijn die een vrouw zoekt om regelmatig
AltheaV, 60 jaar · Leest
Is er iemand die mijn liefdesverdrag kan zijn? Dat voelt zich ook eenzaam zoals ik? We kunnen dat in slechts één
RozeDuster, 61 jaar · De Hoef
Geen bezwaar tegen naaktlopen, het liefste ook zelf iemand die dat ook regelmatig doet. Maar als je dat niet wilt is dat geen
Turbo560824, 61 jaar · Hoek van Holland
Ja dat is net zo lastig als mezelf omschrijven. Maar heb je wat van bovenstaande eigenschappen dan denk ik dat we heel ver komen.