Ik zoek een ondernemende man, iemand die lekker kan praten en gemakkelijk in de omgang is. Je hebt veel te vertellen maar je geeft mij ook de ruimte om mijn verhaal te doen. En als je dan ook nog van uitgaan, wandelen en zonsondergangen houdt, dan hebben wij de eerste klik al binnen.
Een gentlemen iemand die de deur voor me open gaat houden als ik even door een regenbui moet rennen. Mijn badje vult als ik er in wil duiken. Een glas wijn brengt en lekker op de wc pot die dicht is ernaast gaat zitten en luistert naar mijn dag. En dan draaien we de rollen om. Voor jou zou ik hetzelfde doen namelijk.
Ik zou graag een maatje willen om samen die wandelingen mee te maken en te gaan voor een mooie vriendschap en wie weet wat er nog meer van komt. Heerlijk om daar voor te gaan!