Ik ben op zoek naar iemand die ruimdenkend is en weet hoe een vrouw te plezieren. Bonus als je me meerdere keren klaarkomt en jij ook meerdere orgasmen hebt!
Ik wil een man vinden die daar prima in mee kan gaan, met de juiste normen en waarden uiteraard. Elkaar respecteren en er voor gaan hoort daar dan ook zeker bij. Zullen wij elkaar daar alles voor geven?
Wat ik wil is denk ik goed duidelijk. Je bent een leuke man met inhoud. Je zoekt seks en wil daar ook een verder in gaan dan alleen even een korte wip. Wat ik allemaal leuk lekker en opwindend vind staat bij mijn info. Ik wacht in spanning op de jouwe.
Over jou kan ik kort en krachtig zijn. Ik ben niet zomaar een vrouw die je over de leuning van de bank gooit en flink op los gaat. Ik hou wel van strelen, knuffelen en langzaam over op intiemere activiteiten. Ik ben nergens vies van, maar gun mij de tijd om in te komen en jouw lichaam te ontdekken en te verwennen...
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Passievol, 60 jaar · Emmeloord
ja over jou niet zo veel wel als je wat van mollig houd want dat ben ik namelijk wel mmmmmmm
EllaLuvs, 62 jaar · Knokke
Ik ben op zoek naar een man die van wat plezier houd. Ik wil een vriend die wat tijd in me kan stoppen, dus als je altijd werkt,
GranCora, 64 jaar · Roswinkel
Ik zoek een man die van gezelligheid houdt. Ik vind intiem contact ook belangrijk en zal een goede zoen nooit afkappen! En
Yootjecootje, 61 jaar · Zwijndrecht
Ongeveer dezelfde leeftijd en die leuke grappen kan maken hou ik wel van.
Monamour, 62 jaar · Beveren
Gewoon een vrolijke, lieve, eerlijke en zorgzame man ,die positief in het leven staat en niet spiritueel of zweverig is.
Alaina , 62 jaar · Brugge
Volgt
MaidStone, 63 jaar · Honselersdijk
Zie je er adembenemend uit en hou je van een spel van zijn tijd? Staat u ook open voor een langetermijnrelatie? Je hoeft niet