Ik ben niet veeleisend en ook niet kieskeurig. Het enige waar ik niet van oud is van een man die ook nog oog heeft voor andere vrouwen. Je respecteert mij en jouw familie en ook de mijne. Je weet wat je moet doen om een relatie in stand te houden en met de juiste personen begaan te zijn. Ik hoop hier toch te vinden waarnaar ik op zoek ben.
gedurfd, experimenteel, houd van seks, respectvol, sociaal en gezellig. goed gevoel voor humor, maar mag best dominant zijn over mij. ik hou van diverse niches wat seks betreft, en zou deze graag met u willen delen en ervaren
Zoeken doe je hier dat is wel duidelijk. Je roept niet op straat wie wil mij. Het is toch een soort chemie die moet gaan ontstaan. En als het je dan ook nog eens lukt om diegene te vinden dan ben je een gelukkig mens.