Een mooi gezicht is aantrekkelijk, dat kan ik niet ontkennen. Maar afgezien van een goed uiterlijk, wil ik ook dat mijn droomjongen vriendelijk en attent is. Is dat hebzuchtig? Maar ik gedraag meme. Ik kan gewoon geen hypocrieten tolereren - degenen die doen alsof ze zijn wie ze niet zijn. Ze hebben meestal een hart van steen en geven geen respect of geven om anderen.
Zoeken doe je hier dat is wel duidelijk. Je roept niet op straat wie wil mij. Het is toch een soort chemie die moet gaan ontstaan. En als het je dan ook nog eens lukt om diegene te vinden dan ben je een gelukkig mens.
Wie oh wie duikt er in mn natte la? Ik hou van seksspeeltjes en als het echt klikt en ik vind je geil genoeg mag je me misschien ook wel in mn kontke neuken.