Jij bent geen eindeloze kletser, maar meer een doener. Je zorgt ervoor dat je lekker ruikt, goede kleding draagt, ik kick op mooie boxers, en dan zal je zien dat ik de rest wel voor je doe als we elkaar zien.
Je hoeft geen dierenvriend te zijn om met mij in contact te komen maar als je ook een keer wilt afspreken is het wel handig dat je met dieren kunt omgaan. Ik hoop dat je openhartig kunt praten over jezelf en geen geheimen achterhoud. De waarheid komt toch wel boven.
Nu weet je iets over mij, zou je ook iets over jezelf kunnen zeggen? Dat zou ik namelijk heel erg op prijs stellen. Misschien even een goed gesprek aanknopen?
Over jou kan ik kort en krachtig zijn. Ik ben niet zomaar een vrouw die je over de leuning van de bank gooit en flink op los gaat. Ik hou wel van strelen, knuffelen en langzaam over op intiemere activiteiten. Ik ben nergens vies van, maar gun mij de tijd om in te komen en jouw lichaam te ontdekken en te verwennen...
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
AltheaV, 60 jaar · Leest
Is er iemand die mijn liefdesverdrag kan zijn? Dat voelt zich ook eenzaam zoals ik? We kunnen dat in slechts één
IsItYou57, 60 jaar · Lelystad
Iemand die me leuk zal vinden vanwege mijn kwaliteiten. Sommige mannen die me aantrekkelijk kunnen vinden. Sommige mannen
Ans54, 63 jaar · Oppuurs
U bent een charmante man, met de ouderwetse normen en waarden. Ook u houd van een uitje en bent het thuis zitten meer dan beu.
Snoepert53, 64 jaar · Oosterhout
Ik wil graag een verzorgde vlotte man met lef ontmoeten, iets aan de mollige kant geen bezwaar, humor, ook gezellig. Het zou