Ik hou van creatieve mannen. Mannen die weten wat ze willen in het leven en daar ook voor gaan. Een carrière hoeft niet perse een leidinggevende topbaan te zijn, maar als je maar enthousiast bent over wat je doet en daar met energie over praat. Dat kan ook een hobby zijn natuurlijk als je werk ruk is. Maar ik krijg graag energie van mensen en al zeker van de man met wie ik ga daten.
Ik zou graag een maatje willen om samen die wandelingen mee te maken en te gaan voor een mooie vriendschap en wie weet wat er nog meer van komt. Heerlijk om daar voor te gaan!
gedurfd, experimenteel, houd van seks, respectvol, sociaal en gezellig. goed gevoel voor humor, maar mag best dominant zijn over mij. ik hou van diverse niches wat seks betreft, en zou deze graag met u willen delen en ervaren