Je bent chill! Ook zou het niet erg zijn om naar concerten of welk theater dan ook te gaan en naar worstelen te kijken. Ik heb het gevoel dat ik het echt persoonlijk wil bekijken. Maar weet niet waar precies de exacte plaats is.
Hoe zit dat bij jou? Ook alleen, weduwnaar, gescheiden? Je kent het wel, elke avond alleen, elke dag alleen. Het houdt niet op, en het leven gaat aan je neus voorbij. Daar kunnen we nog wat aandoen, we zijn nooit te oud voor leuk gezelschap toch? Laat je een berichtje achter.
Ik ben serieus over een langdurige relatie en het vinden van de juiste man om de rest van mijn leven met me te delen en te voltooien. Degene waarmee ik dit leven en het volgende leven zal doorbrengen. Wie zal mij veel dingen leren die nu alleen nog in gedachte zijn. Wie kan onmogelijke dingen met me doen. En