Ben jij ook wel een beetje romantisch? Ik weet zeker dat we er een geweldige tijd van kunnen maken samen. Ik wacht hier op je... heb je er al zin in lieverd?
Je moet wel van sex houden en weten hoe je een vrouw moet behandelen. Ik hou wel van een knuffelbeer die me lekker stevig vast kan pakken. Ben jij het alleen zijn ook zat en weer je dat de zon weer gaat schijnen in je leven? Neem dan snel contact met me op en dan zien we wel hoe het gaat lopen toch?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Lotteweetniet, 61 jaar · Everdingen
Een lieve leuke man
MaaikeVelserbroek, 61 jaar · Velserbroek
Lief, oprecht, eerlijk, trouw en ga zo maar door dat zoekt toch iedereen maar het liefste zou ik hebben dat je mijn passie voor
Brownedge, 60 jaar · Turnhout
Houden van films kijken, overal en nergens
ZonnetjeThuis, 64 jaar · Heiloo
Jij bent iemand die zich goed kan in leven in een ander. Een lieve man die weinig woorden nodig heeft maar mij goed aan kan voelen.
LoveLouise57, 60 jaar · Kaster
Leeftijd maakt eigenlijk niet zoveel uit. Je bent oud maar kan een beetje modern zijn. Je houdt van seks. Je houdt van missionaris-
Joycie1954, 63 jaar · Eindhoven
Ik zoek geen vrouw, zelfs niet een die de zelfde hobby heeft als ik.
Hanjoan, 63 jaar · Galmaarden
Eerst is op zoek naar een man die zin heeft aan een leuk gesprek en later zien wij dan wel verder.