Geen speciale wensen of voorkeuren, gewoon een leuke kerel die in mijn leven past, waar ik me goed bij voel en die mijn gezelschap ook wel weet te waarderen. In eerste instantie op vriendschappelijke basis, naderhand hoop ik dat we wat meer worden dan alleen maar vrienden.
Ik wil een man respectvol, aardig, lief, leuk, die danst en de films en het strand leuk vindt. Wie kan onvoorwaardelijke liefde geven en accepteren wie ik ben? Iemand die niet op zoek is naar plezier in een relatie. Wie kan leren om een vrouw te respecteren zodat die vrouw jou ook kan respecteren.
ik weet niet precies wat ik voor ogen heb, maar ik hoop een man te vinden die houdt van het motto- doe naar gewoon, dat is al gek genoeg. Want ik ben ook een gewone vrouw die op zoek is naar een gewone man. Maar wel een man die mij als persoon kan en wil waarderen en wel een man die dol is op lekker eten want ik doe mijn
Ja je denkt er eigenlijk hetzelfde over als ik. Door te praten met elkaar kunnen we er achter komen wat we nog meer met elkaar gemeen hebben. Lijkt je dat wat, stuur je me dan een berichtje met een foto erbij? Dan weet ik ook hoe jij eruitziet?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Comfortabele, 64 jaar · Groningen
Een leuke en spontane man die geniet van een stiekem onderonsje. Een relatie zoek jij ook niet maar wel spanning en avontuur.
Zilbergrijs, 61 jaar · Lier
Een man, die ik zie door mijn kant, is zelfbewust, hij weet wat hij wil uit het leven. Hij is optimistisch en houdt ervan om te
MelkKoe, 64 jaar · Broeksterwoude
Je houd niet van klein en dat bedoel ik op alle gebieden. Ik ben nogal groot van boven. Meer om van te houden toch. Verder ben
FennaVBraam, 61 jaar · Mechelen
Kan er weinig meer over vertellen dan ik al heb gedaan denk ik. zou het gewoon heel leuk vinden om leuke dingen te ondernemen
Veilingmeesteres, 62 jaar · Hillegom
Je toont interesse in een vrouw en verwacht dat ook andersom, je bent single en je wilt daar graag verandering in brengen.
Claudia5605, 61 jaar · Harelbeke
Je herkent je in mijn verhaal dat je vrouw tijdens of na de zwangerschap geen sex met je wil en vind het lekker om je even uit te