Privé zit het ook niet lekker bij jou anders zou je ook niet hier staan denk ik. Je houdt van seks en draait je handen er niet voor om om een leuke dag in te plannen met een leuke vrouw. Je hebt een hoog libido en je bent ook redelijk geschapen. Kleed jezelf leuk en zoent ook bij de seks.
Nu weet je iets over mij, zou je ook iets over jezelf kunnen zeggen? Dat zou ik namelijk heel erg op prijs stellen. Misschien even een goed gesprek aanknopen?
Wat ik wil is denk ik goed duidelijk. Je bent een leuke man met inhoud. Je zoekt seks en wil daar ook een verder in gaan dan alleen even een korte wip. Wat ik allemaal leuk lekker en opwindend vind staat bij mijn info. Ik wacht in spanning op de jouwe.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Vlinder13, 61 jaar · Amsterdam
Volgt
Vogelhuisje, 64 jaar · Hilvarenbeek
Een leuke aantrekkelijke man van rond mijn leeftijd (of iets jonger of ouder) met een heerlijke dikke pik die het spannend
Willeke145, 60 jaar · Bergen op Zoom
Lachebek , humor , maar ben ook serieus op zoek naar een maatje voor de rest van de jaren die ik nog tegoed heb, grt en liefs
MissMaud, 63 jaar · Kerkrade
Ben jijzelf ook alleen, en mis je een vrouw in je leven waar je een fijne tijd mee kan hebben en leuke dingen mee kan doen? Omdat
Monamour, 62 jaar · Beveren
Gewoon een vrolijke, lieve, eerlijke en zorgzame man ,die positief in het leven staat en niet spiritueel of zweverig is.
GeelGrietje, 62 jaar · Brugge
Een vrij voelende man en die niet jaloers is.
BeaAlmelo, 61 jaar · Almelo
Hoewel ik in een open relatie zit hoeft het beslist niet thuis bij mij worden afgesproken. Wat jouw het beste bevalt vind ik