Net als ik op zoek naar iets voor vast. Je bent vrolijk en lief. Dat is voor mij het belangrijkste. Elkaar in de waarde laten ook. Als je gek op dieren bent en een actief type zou het best wel eens kunnen matchen.
Wie oh wie duikt er in mn natte la? Ik hou van seksspeeltjes en als het echt klikt en ik vind je geil genoeg mag je me misschien ook wel in mn kontke neuken.
Je bent rustig, vrolijk, vrijgevig, sociaal, gevoelig en je weet hoe je een vrouw moet behandelen dan ben je mijn date. Durf je heg aan om me een berichtje te sturen, ik wacht op je.
Ben je op zoek naar plezier en een gezellige man? Je moet wel respectvol zijn tegenover anderen en vooral vrouwen, verder gaat het er gewoon om hoe jij als persoon bent. Ik kan niet wachten om leuke mensen te ontmoeten en nieuwe ervaringen op te doen. Ik ben benieuwd, verras jij mij met een date?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Ariane1953, 63 jaar · Oosterhout
Je wilt niks overhaasten, geeft me de tijd om rustig naar je toe te groeien en we zien wel waar we uitkomen.