Ik ben op zoek naar een echt leuke man- easy-going en tolerant ten opzichte van anderen. Iemand die graag een handje te helpen aan een vriend, zorgt voor zijn familie en wil genieten van het leven. Zelfverzekerd, maar niet verwaand, sterk, maar niet rigide, liefdevol maar niet verstikken. Ik heb eindelijk tijd om een ??nieuwe relatie beginnen na het alleen zo lang. De man die ik ben op zoek naar moeten in vrede met zijn leven en niet iemand die is niet klaar om het verleden achter zich te laten. Hij had een aantal van mijn interesses delen, maar ik zou blij om nieuwe dingen te leren. Ik wil de juiste persoon te vinden, dus ik ben niet in een haast. "Goede dingen komen aan degenen die wachten."
Een gezonde en gezellige man, hygiene staat bij mij hoog in het vaandel. Iemand die mij accepteert zoals ik ben, eerlijk en oprecht. Sterk in zijn schoenen staat. Iemand die het gezellig vind om samen dingen te ondernemen, te praten, een dagje uit te gaan.
Privé zit het ook niet lekker bij jou anders zou je ook niet hier staan denk ik. Je houdt van seks en draait je handen er niet voor om om een leuke dag in te plannen met een leuke vrouw. Je hebt een hoog libido en je bent ook redelijk geschapen. Kleed jezelf leuk en zoent ook bij de seks.