Je bent een goed gezelschap, je bent iemand die zich makkelijk kan uitdrukken. Je bent een geweldige motivator en je bent in een goede conditie. Je hebt lef en bent een ondernemende man.
Ambitieus, gedreven, integer, weet wat je wilt, genietend van het leven, beetje stoer maar stiekem tóch gevoelig, prettig uitziend én een groot gevoel voor humor.
gedurfd, experimenteel, houd van seks, respectvol, sociaal en gezellig. goed gevoel voor humor, maar mag best dominant zijn over mij. ik hou van diverse niches wat seks betreft, en zou deze graag met u willen delen en ervaren
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Madeliefd, 62 jaar · Almere
Liefkozend, eerlijk, gezond en vol van humor. Een leuke verschijning om te zien. hygienisch, niet te behaard, Je zou je uiterste
BellStell, 60 jaar · Vilsteren
Jij neukt mij met je grote pik wanneer ik er zin in heb, en je stopt niet alvorens ik helemaal tevreden ben over jouw prestaties.
Annalphen, 64 jaar · Alphen
Je wilt seks ,veder geen verplichtingen naar elkaar toe!
NetDate, 61 jaar · Gierle
Ik zoek een of meerdere mannen die met mij sex zouden willen hebben. Via deze site probeer is mannen te zoeken die interesse
MaryannA0, 62 jaar · Almelo
Ik zou dol zijn op een slimme, genereuze, liefhebbende kerel rond mijn leeftijd.
Ludmila, 63 jaar · Aarschot
Discreet
Bakjes, 62 jaar · Waddinxveen
ik verwacht heel wat van de speurende mannen hier
Comfortabele, 64 jaar · Groningen
Een leuke en spontane man die geniet van een stiekem onderonsje. Een relatie zoek jij ook niet maar wel spanning en avontuur.