Ik ben op zoek naar een man, die dezelfde dingen leuk als ik. en ik vind dat jij ook open voor alles moet staan, een persoon die net zoveel van kinderen houdt zo als ik, zou een pluspunt zijn. Ik hoop dat je dat bent zullen we snel gaan kijken of dat zo is?
Je moet wel van sex houden en weten hoe je een vrouw moet behandelen. Ik hou wel van een knuffelbeer die me lekker stevig vast kan pakken. Ben jij het alleen zijn ook zat en weer je dat de zon weer gaat schijnen in je leven? Neem dan snel contact met me op en dan zien we wel hoe het gaat lopen toch?
Ambitieus, gedreven, integer, weet wat je wilt, genietend van het leven, beetje stoer maar stiekem tóch gevoelig, prettig uitziend én een groot gevoel voor humor.