Ik ben op zoek naar een man, die dezelfde dingen leuk als ik. en ik vind dat jij ook open voor alles moet staan, een persoon die net zoveel van kinderen houdt zo als ik, zou een pluspunt zijn. Ik hoop dat je dat bent zullen we snel gaan kijken of dat zo is?
Een leuke en gezellige man die net als ik lekker aan het genieten is, geniet van de buitenlucht en die het leuk zou vinden om met mij in contact te komen en te zien of er een goede klik is voor misschien wel meer. Ben jij goed verzorgd, lief, warm en lekker ondernemend. Dan wil ik graag met jou in contact komen.
Hoe zit dat bij jou? Ook alleen, weduwnaar, gescheiden? Je kent het wel, elke avond alleen, elke dag alleen. Het houdt niet op, en het leven gaat aan je neus voorbij. Daar kunnen we nog wat aandoen, we zijn nooit te oud voor leuk gezelschap toch? Laat je een berichtje achter.