Wil je nu bij mij zijn? Zo ja, ik ben er vrij zeker van dat we vandaag iets kunnen doen samen. Ik ben klaar voor de dingen die je me kunt geven. Ben je ook klaar voor mij?
Ja je denkt er eigenlijk hetzelfde over als ik. Door te praten met elkaar kunnen we er achter komen wat we nog meer met elkaar gemeen hebben. Lijkt je dat wat, stuur je me dan een berichtje met een foto erbij? Dan weet ik ook hoe jij eruitziet?
Je hoeft geen dierenvriend te zijn om met mij in contact te komen maar als je ook een keer wilt afspreken is het wel handig dat je met dieren kunt omgaan. Ik hoop dat je openhartig kunt praten over jezelf en geen geheimen achterhoud. De waarheid komt toch wel boven.
Privé zit het ook niet lekker bij jou anders zou je ook niet hier staan denk ik. Je houdt van seks en draait je handen er niet voor om om een leuke dag in te plannen met een leuke vrouw. Je hebt een hoog libido en je bent ook redelijk geschapen. Kleed jezelf leuk en zoent ook bij de seks.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Jeanned19570212, 60 jaar · Brugge
Bij voorkeur woon je niet al te ver bij me vandaan want hou van afspraakjes die je ook tussendoor kan doen wanneer er de behoefte
Teletubbi570929, 60 jaar · Tessenderlo
lekker op zijn tijd een wijntje willen drinken, houden van spanje, af willen reizen naar leuke plekjes
IngridVisser, 61 jaar · Houten
En genieten doe je nu eenmaal beter met zijn tweeën dan alleen. Dus ben jij die man met een goed levensmotto
Alleenthuis1953, 64 jaar · Bree
Hou jij van avontuur en reizen en wil jij nog veel meer van de wereld zien. Heb jij al veel mooie landen bezocht of juist nog helemaal
Energiekedame, 64 jaar · Hechtel
Na een aantal jaartjes alleen te zijn geweest, mis ik best wel eens een maatje......een man die ook gewoon lief en attent kan
Sylwil1955, 61 jaar · Kortenhoef
Ja wat zoek ik in een man eigenlijk alles ik kan beter zeggen wat ik niet zoek dan ben ik sneller klaar. Dus wat ik niet zoek is:
Charlottex-x, 60 jaar · Arnhem
Als je de meest stoute persoon bent, zou ikhet heel graag willen weten en seks met je hebben! Zul je heel aardig zijn en dit lichaam
Jenifer, 63 jaar · Amersfoort
hallo ik zoek via deze weg een lieve vrolyke spontane goeduitziende man tussen de 45 en 55jaar dus ik zou zeggen reageer alleen