Jij bent een hele leuke en vooral spontane jongen of man. Leeftijd maakt niet zoveel uit maar het moet wel een beetje passen. Ik vind het leuk als jij mooie ogen hebt die door mij heen kijken en een romantisch tintje is meer dan welkom hihi.
Je moet wel van sex houden en weten hoe je een vrouw moet behandelen. Ik hou wel van een knuffelbeer die me lekker stevig vast kan pakken. Ben jij het alleen zijn ook zat en weer je dat de zon weer gaat schijnen in je leven? Neem dan snel contact met me op en dan zien we wel hoe het gaat lopen toch?
Je weet wat ik zoek dus je gaat me daar bij helpen. Hoe en wat zien we als we hebben kennisgemaakt. Ik verwacht wel discreet contact en niet dat ik gelijk vanaf dat moment achterom moet kijken om te zien of iemand achter me aan komt. Ik doe normaal dus dat verwacht ik van een ander ook. Stel of Alleen het is allemaal