Ik ben op zoek naar een man die van reizen houd omdat ik niet alleen wil gaan als de zomer voorbij is. Maar ik wil iemand die meer wil als alleen vriendschap, daarom ben ik alleen zoektocht begonnen.
Je moet wel van sex houden en weten hoe je een vrouw moet behandelen. Ik hou wel van een knuffelbeer die me lekker stevig vast kan pakken. Ben jij het alleen zijn ook zat en weer je dat de zon weer gaat schijnen in je leven? Neem dan snel contact met me op en dan zien we wel hoe het gaat lopen toch?
Een actieve man, spontaan, zijn hart op de juiste plaats, meelevend en meevoelend. Maar vooral eerlijk en rechtuit. Ik ben dat zelf ook en weet graag waar ik aan toe ben.
Wat ik wil is denk ik goed duidelijk. Je bent een leuke man met inhoud. Je zoekt seks en wil daar ook een verder in gaan dan alleen even een korte wip. Wat ik allemaal leuk lekker en opwindend vind staat bij mijn info. Ik wacht in spanning op de jouwe.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Beeldhouwster, 62 jaar · Tongeren
Ja het lijkt bijna of ik een verkooppraatje moet houden over wat je in huis moet hebben. Nee ik accepteer de mens en persoon..
Bellinda2, 64 jaar · Swifterbant
Wees jezelf, dan ben je al gek genoeg. Hete nachten, vol passie en lust en ook respect voor elkaars wensen en verlangens. je
Michelle195705, 60 jaar · Venray
Wil jij mij een leuke avond bezorgen als het klikt, dan moeten wij zeker geen tijd verliezen en elkaar snel leren kennen. Dus
Ludmila, 63 jaar · Aarschot
Discreet
Beniktemin, 61 jaar · Brugge
Een liefdevolle man die weet waar hij aan begint.
Elke1956, 61 jaar · Westbroek
Ik zou graag een man willen vinden die veel waarden heeft. Ik zou willen dat mijn potentiële partner zeker de kwaliteiten
ThereseM, 61 jaar · Nijlande
Je wilt de rest van je leven doorbrengen met een vrouw, je vind het niet erg dat ik wat ouder ben. En ik hoop dat we er samen een
Roepievogel, 62 jaar · Gullegem
open eerlijk, goed uitziend, gezellig en sociaal. Ik hou van een typische hollandse jongen, maar ik ga niet elke keer achter