Jouw voorkeur, wil je het liefst naar de dierentuin of wil je graag wat kletsen. Of wil je eens wat meer te weten komen over mij? Als je bent zoals je bent dan past het wel, ik ben een beetje gek, hoe zit dat met jou?
Ik ben op zoek naar een leuke man die wellicht ook aanvoelt wat ik meegemaakt hebt. Misschien ben jij gescheiden, alleenstaand of weduwnaar en merk jij ook dat het alleen-zijn toch zwaarder begint te voelen. Misschien moeten wij dan maar eens gaan onderzoeken of er een klik is, en misschien ontstaat er
Je bent rustig, vrolijk, vrijgevig, sociaal, gevoelig en je weet hoe je een vrouw moet behandelen dan ben je mijn date. Durf je heg aan om me een berichtje te sturen, ik wacht op je.