Hetzelfde als wat ik net al zei ik ga je denk ik maar gewoon het hemd van je lijf af vragen dan kom ik het meeste te weten denk ik. Overal sta ik voor open en dat hoop ik van jou ook. Misschien snel eens een leuk feestje organiseren. Vast weet ik niet of ik dat echt wil. Maar kan met mezelf echt alle kanten op.
Je moet wel van sex houden en weten hoe je een vrouw moet behandelen. Ik hou wel van een knuffelbeer die me lekker stevig vast kan pakken. Ben jij het alleen zijn ook zat en weer je dat de zon weer gaat schijnen in je leven? Neem dan snel contact met me op en dan zien we wel hoe het gaat lopen toch?
Ik ben op zoek naar een leuke man die wellicht ook aanvoelt wat ik meegemaakt hebt. Misschien ben jij gescheiden, alleenstaand of weduwnaar en merk jij ook dat het alleen-zijn toch zwaarder begint te voelen. Misschien moeten wij dan maar eens gaan onderzoeken of er een klik is, en misschien ontstaat er