Wat ik hier doe zal ik nu vertellen: Ik heb nog geen relatie gehad in mijn leven, wel wat gedate enzo maar echt verder is het niet gegaan. Balen hoor, mijn vriendinnen hebben bijna allemaal een vriendje en gaan nu dus ook vaker weg. Ik zie het wel hoe leuk ze het hebben en stiekem ben ik een beetje jaloers...dus lieve jongeman, misschien ben ik wel een leuke meid voor jou!
Een gezonde en gezellige man, hygiene staat bij mij hoog in het vaandel. Iemand die mij accepteert zoals ik ben, eerlijk en oprecht. Sterk in zijn schoenen staat. Iemand die het gezellig vind om samen dingen te ondernemen, te praten, een dagje uit te gaan.
Ben je op zoek naar plezier en een gezellige man? Je moet wel respectvol zijn tegenover anderen en vooral vrouwen, verder gaat het er gewoon om hoe jij als persoon bent. Ik kan niet wachten om leuke mensen te ontmoeten en nieuwe ervaringen op te doen. Ik ben benieuwd, verras jij mij met een date?
Wie oh wie duikt er in mn natte la? Ik hou van seksspeeltjes en als het echt klikt en ik vind je geil genoeg mag je me misschien ook wel in mn kontke neuken.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Mynameisbont, 60 jaar · Arnemuiden
Geile man. Help me de jeuk de baas te worden.
Camilleh, 62 jaar · Zierikzee
Een lekkere jonge man niet naar vis ruikend die mij van mijn visnet wil ontdoen om mij heerlijk te verwennen zodat ik mij weer
Vogelhuisje, 64 jaar · Hilvarenbeek
Een leuke aantrekkelijke man van rond mijn leeftijd (of iets jonger of ouder) met een heerlijke dikke pik die het spannend
Martine1954, 63 jaar · Haalderen
Ik zoek een vrolijke man die houd van uitgaan en dol op dieren is. En zelf met leuke activiteiten komt, kun je ook lekker koken?
MevrouwdeWild, 60 jaar · Helmond
Ik heb weinig mannen gevonden die mij aankunnen, laat staan mij durven aan te spreken. Is toch nergens voor nodig, of vallen
GerdaZktMan, 60 jaar · Essen
Ik zoek een hele lieve, verzorgde man die mijn wildste fantasieen kan laten uitkomen. Welke dat zijn vertel ik je graag in
Shawney, 63 jaar · Oostende
Ik zoek een grote man met een warm hart die er klaar voor is een nieuwe relatie aan te gaan. Wat is belangrijk? .....: o.a. trouw,