Nou, als eerste moet je natuurlijk kunnen zwemmen. LOL. Ik wil jou mijn verschillende badpakken en bikini's laten zien, dus ik zou het zeker leuk vinden om samen naar een zwembad te gaan. Als jij niet zou kunnen zwemmen, dan zal ik je daar wel sexy les in geven! LOL!
Je bent rustig, vrolijk, vrijgevig, sociaal, gevoelig en je weet hoe je een vrouw moet behandelen dan ben je mijn date. Durf je heg aan om me een berichtje te sturen, ik wacht op je.
Ik zou graag een maatje willen om samen die wandelingen mee te maken en te gaan voor een mooie vriendschap en wie weet wat er nog meer van komt. Heerlijk om daar voor te gaan!
Ja je denkt er eigenlijk hetzelfde over als ik. Door te praten met elkaar kunnen we er achter komen wat we nog meer met elkaar gemeen hebben. Lijkt je dat wat, stuur je me dan een berichtje met een foto erbij? Dan weet ik ook hoe jij eruitziet?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Fastfriends, 60 jaar · Kerkrade
Een levensgenieter
Els1956, 61 jaar · Streefkerk
Een betrouwbare vent of anders gewoon iemand voor een gezellige babbel
DateinTilburg, 62 jaar · Tilburg
-
GeleRoos, 61 jaar · Assen
Leuke spontane vent. Niet echt voorkeuren voor een uiterlijk, ik zeg altijd maar zo, op elk potje past een deksel toch? Ben
Klassedame1002, 64 jaar · Genk
Ben jij een man die het wel in zich heeft om op regelmatige basis seks met mij te willen hebben dan ben je zeker welkom. Ik zoek
Alaina , 62 jaar · Brugge
Volgt
SexyBeeb, 64 jaar · Breskens
Ben jij te vinden voor sex in de natuur?
Valkje570415, 60 jaar · Valkenburg
Het leven gaat heel snel en de dagen zijn druk en vol. Aan het einde van de dag is het toch fijn om een leuk vooruitzicht te hebben?