Ik zou graag een maatje willen om samen die wandelingen mee te maken en te gaan voor een mooie vriendschap en wie weet wat er nog meer van komt. Heerlijk om daar voor te gaan!
Een actieve man, spontaan, zijn hart op de juiste plaats, meelevend en meevoelend. Maar vooral eerlijk en rechtuit. Ik ben dat zelf ook en weet graag waar ik aan toe ben.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Opera, 62 jaar · Assen
Een leuke lieve geile man. Wat denk je! Kunnen wij elkaar gek maken van genot.
RozeDuster, 61 jaar · De Hoef
Geen bezwaar tegen naaktlopen, het liefste ook zelf iemand die dat ook regelmatig doet. Maar als je dat niet wilt is dat geen
Zonnebloemie, 62 jaar · Genk
U houdt een beetje van de zelfde dingen als ik, ik verwacht echt niet dat u toneel speelt. Maar enige overeenkomsten zou wel
Lovechanel56, 61 jaar · Huis ter Heide
Als je me de beste seksuele ervaring kunt geven die ik kan vinden, denk ik dat we echt van elkaar kunnen genieten. Ben je nu geïnteresseerd
Sylwil1955, 61 jaar · Kortenhoef
Ja wat zoek ik in een man eigenlijk alles ik kan beter zeggen wat ik niet zoek dan ben ik sneller klaar. Dus wat ik niet zoek is:
MissyBuiten, 60 jaar · Roeselare
Misschien dat je hier voor de eerste keer bent net als ik en het ook wel een beetje eng vind, maar dat geeft niet, als het klikt
Tresebeest, 60 jaar · Sneek
Je hebt graag wat in je handen en houd van strelen, likken en zoenen.
Ans54, 63 jaar · Oppuurs
U bent een charmante man, met de ouderwetse normen en waarden. Ook u houd van een uitje en bent het thuis zitten meer dan beu.