Single en zoekend? Dat is wel mijn status dus als jij dat ook bent zou dat wel erg fijn zijn. Ik hoop dan ook dat we er echt wat moois van gaan maken en wat zou jij denken daarvan?
Ik zou graag een maatje willen om samen die wandelingen mee te maken en te gaan voor een mooie vriendschap en wie weet wat er nog meer van komt. Heerlijk om daar voor te gaan!
Hoe zit dat bij jou? Ook alleen, weduwnaar, gescheiden? Je kent het wel, elke avond alleen, elke dag alleen. Het houdt niet op, en het leven gaat aan je neus voorbij. Daar kunnen we nog wat aandoen, we zijn nooit te oud voor leuk gezelschap toch? Laat je een berichtje achter.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Willeke145, 60 jaar · Bergen op Zoom
Lachebek , humor , maar ben ook serieus op zoek naar een maatje voor de rest van de jaren die ik nog tegoed heb, grt en liefs
KristinaSli, 61 jaar · Assen
Man om af en toe mee af te spreken voor sex.
Hoogmoed551124, 61 jaar · Zeewolde
Ben je optimistisch, niet gebonden en best vrij in de omgang? Kan je tegen een stootje of ben je ook zo een "lolschopper"
LadyBlonde, 64 jaar · Krommenie
Ik ben op zoek naar vriendschap, ik zoek een lieve, eerlijke man om het alleen zijn wat op te vrolijken.
SibbyL, 60 jaar · Groede
Ik heb een reismaatje nodig die overal mee naar toe wil en samen met mij zo van ons leven te genieten. Het zou leuk zijn als je
Dianatje, 61 jaar · Gistel
Volgt
Iris53, 64 jaar · Heemskerk
eerlijk en betrouwbaar
Michelle195705, 60 jaar · Venray
Wil jij mij een leuke avond bezorgen als het klikt, dan moeten wij zeker geen tijd verliezen en elkaar snel leren kennen. Dus