Ik zou graag mensen ontmoeten met een geweldig gevoel voor humor en weet hoe je me kunt laten lachen en lachen. Iemand die me zou accepteren ondanks en ondanks. En als ik geluk heb, ontmoet ik hopelijk de laatste man die ik mijn leven zal doorbrengen. Iemand die begrijpt dat liefde niet alleen een gevoel is, maar een keuze.
Ik wil een man respectvol, aardig, lief, leuk, die danst en de films en het strand leuk vindt. Wie kan onvoorwaardelijke liefde geven en accepteren wie ik ben? Iemand die niet op zoek is naar plezier in een relatie. Wie kan leren om een vrouw te respecteren zodat die vrouw jou ook kan respecteren.
Wat ik wil is denk ik goed duidelijk. Je bent een leuke man met inhoud. Je zoekt seks en wil daar ook een verder in gaan dan alleen even een korte wip. Wat ik allemaal leuk lekker en opwindend vind staat bij mijn info. Ik wacht in spanning op de jouwe.