Jij bent en heel lief en betrouwbaar. Een goudeerlijke man is wat ik nodig heb. Ik zoek niet een type dat geen verbinding aan durft te gaan. Ik vind het fijn om samen veel te ondernemen.
Ik ben serieus over een langdurige relatie en het vinden van de juiste man om de rest van mijn leven met me te delen en te voltooien. Degene waarmee ik dit leven en het volgende leven zal doorbrengen. Wie zal mij veel dingen leren die nu alleen nog in gedachte zijn. Wie kan onmogelijke dingen met me doen. En
Een man die mij kan domineren op een vriendelijke manier. Dus geen vreemde pijn zaken. En je wil mij veel nieuwe dingen leren dan ben jij de aan gewezen persoon voor mij. Durf je het met mij aan?
Privé zit het ook niet lekker bij jou anders zou je ook niet hier staan denk ik. Je houdt van seks en draait je handen er niet voor om om een leuke dag in te plannen met een leuke vrouw. Je hebt een hoog libido en je bent ook redelijk geschapen. Kleed jezelf leuk en zoent ook bij de seks.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Qbertens, 60 jaar · Diksmuide
Ik zou graag een leuke man willen leren kennen. Zijn uiterlijk maakt me niet uit. Wel dat hij oprecht, lief en intelligent
Nankomteran, 60 jaar · Marwijksoord
Misschien vind ik je hier niet maar misschien ook wel, ik heb er lang over gedubt of ik mezelf hier zou inschrijven of niet maar
Modestylist, 64 jaar · Nederweert
Lieve serieuze man die mijn hart op hol wil brengen. Vertel mij maar wat je zoekt dan bespreken we het heel snel.
Vampie-V, 62 jaar · Tongeren
Ik geniet graag van het leven maar dat hoeft niet altijd met grote luxe te zijn. Je hoeft me dus niet te gaan imponeren met dure
Marie-Lisa, 64 jaar · Heibloem
Een charmante voorbeeldige man die een vrouw het hof weet te maken. Die zijn er toch nog wel?
Kousjes, 60 jaar · Tienen
Absolute discretie!
Zoetjes, 61 jaar · Borssele
Je moet gewillig zijn en niet bang voor nieuwe dingen. Wees gerust, wij hebben geen ervaring dus dat hoef jij ook niet te hebben.