De man die ik zoek is echt genoeg om lekker met mij te praten. Ik moet me zeker comfortabel gaan voelen bij jou. Ik wil graag wat plezier met je maken maar niet te veel, je weet vast wat ik bedoel, of niet?
Een leuke en gezellige man die net als ik lekker aan het genieten is, geniet van de buitenlucht en die het leuk zou vinden om met mij in contact te komen en te zien of er een goede klik is voor misschien wel meer. Ben jij goed verzorgd, lief, warm en lekker ondernemend. Dan wil ik graag met jou in contact komen.
Een gentlemen iemand die de deur voor me open gaat houden als ik even door een regenbui moet rennen. Mijn badje vult als ik er in wil duiken. Een glas wijn brengt en lekker op de wc pot die dicht is ernaast gaat zitten en luistert naar mijn dag. En dan draaien we de rollen om. Voor jou zou ik hetzelfde doen namelijk.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
MonicaJo, 63 jaar · Drieslinter
Ik ken mijn waarde. Dus ik ben hier voor het echte werk en niet voor de aansluitingen. En speel geen spelletjes met mij. Op zoek
Hoogmoed551124, 61 jaar · Zeewolde
Ben je optimistisch, niet gebonden en best vrij in de omgang? Kan je tegen een stootje of ben je ook zo een "lolschopper"
Lotteweetniet, 61 jaar · Everdingen
Een lieve leuke man
Shawney, 63 jaar · Oostende
Ik zoek een grote man met een warm hart die er klaar voor is een nieuwe relatie aan te gaan. Wat is belangrijk? .....: o.a. trouw,
Vie57, 60 jaar · Sas van Gent
Gezellig samen avondjes uit om daarna een afzakkertje bij me thuis te nemen. Een andere keer gaan we ergens een hapje eten,
Wolffie55, 62 jaar · s-Hertogenbosch
Een man moet leuk zijn, mannelijk, geen baard of tatoeages hebben. Voor mij is het zo cool om leuke mannen te ontmoeten. Maar
Love-Adele, 62 jaar · Uithoorn
Als je hier op zoek bent naar een grote liefde, kan ik je dat niet geven. Ik ben hier gewoon voor seks. Laten we van elkaar genieten.
Groenalsgras, 64 jaar · Almere-Hout
Je bent een man die net als mij ook wel eens even snuffelt in andere tuinen. Tevens ben je iemand die daar ook het van neemt.