Een leuke en gezellige man die net als ik lekker aan het genieten is, geniet van de buitenlucht en die het leuk zou vinden om met mij in contact te komen en te zien of er een goede klik is voor misschien wel meer. Ben jij goed verzorgd, lief, warm en lekker ondernemend. Dan wil ik graag met jou in contact komen.
Je hoeft geen dierenvriend te zijn om met mij in contact te komen maar als je ook een keer wilt afspreken is het wel handig dat je met dieren kunt omgaan. Ik hoop dat je openhartig kunt praten over jezelf en geen geheimen achterhoud. De waarheid komt toch wel boven.
Een gezonde en gezellige man, hygiene staat bij mij hoog in het vaandel. Iemand die mij accepteert zoals ik ben, eerlijk en oprecht. Sterk in zijn schoenen staat. Iemand die het gezellig vind om samen dingen te ondernemen, te praten, een dagje uit te gaan.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Margotzorg, 60 jaar · Hengelo
Hou je van een ondeugende vrouw die best wel in is voor spannende dingen, dan moet je zeker even reageren. Ik ben ook te vinden