Ik zoek een man met brede interesses. Jij houdt van lekker eten, uitgaan, dansen en de leuke dingen van het leven wil meemaken. En als je je een beetje in mijn persoon interesseert, dan gaat er nog een wereld voor je open. Dus daten is weten.
Ik ben op zoek naar een leuke man die wellicht ook aanvoelt wat ik meegemaakt hebt. Misschien ben jij gescheiden, alleenstaand of weduwnaar en merk jij ook dat het alleen-zijn toch zwaarder begint te voelen. Misschien moeten wij dan maar eens gaan onderzoeken of er een klik is, en misschien ontstaat er
Je moet wel van sex houden en weten hoe je een vrouw moet behandelen. Ik hou wel van een knuffelbeer die me lekker stevig vast kan pakken. Ben jij het alleen zijn ook zat en weer je dat de zon weer gaat schijnen in je leven? Neem dan snel contact met me op en dan zien we wel hoe het gaat lopen toch?