Ik ben een 36-jarige vrouw die op zoek is naar seks met een lekkere sensuele man. Je wil niet alleen maar er op en er weer af, maar wel lekker genieten van elkaar. Je moet er geen probleem mee hebben dat we niet bij mij thuis kunnen afspreken (ik heb twee lieve zoons). Ik verwacht wel een serieuze reactie, want ik ben niet iemand die je zo makkelijk kan vangen. Maar als je me hebt, dan is de vangst dubbel en dwars waard! Mijn voorkeur ligt bij een wat oudere man die nog flink in conditie is. (Die worden tenminste niet zo snel verliefd)
Mocht jij je in dezelfde situatie als mij bevinden of zit je in een scheiding en heb je behoefte aan wat gezelschap? Laten we dan in contact komen met elkaar. Je bent een open persoon en hebt er geen moeite mee om met mij om te gaan.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
RijpeTuin, 68 jaar · Deventer
n.v.t
RoodBorstje, 65 jaar · Meppel
Leuke man die weet hoe hij zijn pik moet gebruiken. Wel een verzorgd uiterlijk en je moet van regelmatig sex houden
XxGeorgie, 65 jaar · Emmeloord
Ik geef de voorkeur aan iemand van mijn eigen leeftijd, dat kan wat ouder of jonger zijn natuurlijk dat maakt me niet uit. Ik
Idaah, 68 jaar · Kortrijk
Je moet wel een beetje romantisch zijn want ik hou niet van het koude gebeuren, zo van erop en eraf en dan is het weer voorbij.
Nieafgeschreven, 67 jaar · Alsemberg
Gewoon lekker en spontaan.
Zebrastreep, 67 jaar · Almelo
Ik zoek een type die zich zelf blijft, onder alle omstandigheden. Iemand die van lachen houdt en nieuwe dingen wil doen.
ElleB, 65 jaar · Biddinghuizen
Ben jij een vrolijke, optimistische, eerlijke man, die met mij wil genieten van het leven? Hou je van reizen, familie bezoeken,
Genny 1950, 67 jaar · Houtave
Je hoeft geen geweldige mooie man te zijn, als je maar lief bent. En tijd voor me hebben. Ik vind het niet erg als je ook iemand