Avontuurzoeker, gek grappig en goofy, seks-gedreven, erg geil met een grote lul en klaar om me te vullen met enorme lading. Pornokijker en alsjeblieft en bereid om voor me te masturberen als ik het hem vraag.
Ik zoek een leuke, lieve en spontane man, die het leuk vind om samen leuke dingen te ondernemen. Ik ben sinds november 2006 gescheiden en wel weer toe aan een relatie. De rest vertel ik je wel onder het genot van een kopje koffie.... Spreekt mijn profiel je aan stuur mij dan gerust een berichtje!
Je kan je mannetje staan in het digitale tijdperk, bent niet van een té oude stempel en hebt niks tegen mijn kat. Ga je ook wel eens graag op reis of iets drinken op café laat me dan eens iets weten. We zien dan wel waar het naartoe gaat.
Je bent een man van mijn leeftijd, je verzorgt jezelf goed en weet van wanten als het gaat om een vrouw verwennen. Je houdt van een goed voorspel en er de tijd voor nemen om het liefdesspel met elkaar te beleven. Je bent sociaal en lief, teder en wat harder als het de tijd ervoor is. Laat maar wat van je horen als
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Nieafgeschreven, 67 jaar · Alsemberg
Gewoon lekker en spontaan.
Proud Oma, 66 jaar · Zwolle
Ik stel erg prijs op hygiene en je bent een heer in het bijzijn van een dame.
Evenoppad, 65 jaar · Aalsmeerderbrug
Een leuke avontuurlijke man die er ook van houd om uitstapjes te maken. We kunnen dan leuk dingen ondernemen, door gezellig
Corinna1952, 65 jaar · Kuttekoven
Een man die samen een avontuur wilt aangaan. Een leuke man met goeie intentie's een man die samen iets moois wilt opbouwen,
LuLu194904, 68 jaar · Almelo
Herken jij het misschien ook. Je hebt je leven op de rit. Niets wat je mist en eigenlijk heb je het gewoon erg lekker op deze manier.
WolkjeWiek, 66 jaar · Knokke-Heist
zoek een man met humor en die ook niet achter die bloemen wil zitten gezellig samen uit en thuis.
Klazienvaak, 66 jaar · Gauw
Een gezellige man die openstaat voor een relatie of vriendschap
Damansk, 65 jaar · Breukelen
U houdt ook nog van avontuur en spanning, wil samen met mij in de keuken staan koken, laat zich graag verwennen. Op zijn tijd