Hij probeert helemaal niet opzichtig te zijn, hij wil gewoon oprecht goede dingen voor me doen. De man die dat doet, is het materiaal van de vriend omdat hij aan mij denkt en het hem kan schelen. De man die dat spul niet doet, is misschien wat meer afgeleid in het leven, wat prima is, maar niet als het ten koste van mij gaat.
Ik hou van een man met lekker wat vlees aan zijn botten! Ruwe handen, grote handen, sterke handen en stel mooie ogen waar ik in kan verdrinken. Mag ik lekker op je zitten en je gereedschap berijden? Hmm dat lijkt me zo heerlijk! Reageer maar met een foto als je denkt dat ik de moeite waard ben om het mee te wagen!
Ik wil iemand vinden die net zoals mij toch graag samen met iemand is en die ook dat beetje genegenheid zoekt. Het heerlijk samen zijn en genieten van elkaar, samen rustig wat opbouwen en zien waar het allemaal naar toe gaat