Ik zou wel graag eens willen weten of wij de perfecte match zouden zijn. Daar zou ik zo blij mee zijn, dat kan ik je wel zeggen. We zouden alles kunnen hebben en er helemaal voor proberen te gaan samen. Zou jij je daar ook niet lekker bij voelen dan? Dus, klaar om het eens te gaan proberen?
Je zit niet achter de geraniums en weet hoe je en vrouw lekker moet verwennen en word zelf ook graag verwend. Je toont interesse en bent niet iemand die zijn zin wil doordrukken ten koste van alles.
Ik zoek een leuke, lieve en spontane man, die het leuk vind om samen leuke dingen te ondernemen. Ik ben sinds november 2006 gescheiden en wel weer toe aan een relatie. De rest vertel ik je wel onder het genot van een kopje koffie.... Spreekt mijn profiel je aan stuur mij dan gerust een berichtje!