Mocht jij je in dezelfde situatie als mij bevinden of zit je in een scheiding en heb je behoefte aan wat gezelschap? Laten we dan in contact komen met elkaar. Je bent een open persoon en hebt er geen moeite mee om met mij om te gaan.
Ik zoek een leuke, lieve en spontane man, die het leuk vind om samen leuke dingen te ondernemen. Ik ben sinds november 2006 gescheiden en wel weer toe aan een relatie. De rest vertel ik je wel onder het genot van een kopje koffie.... Spreekt mijn profiel je aan stuur mij dan gerust een berichtje!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Aaaijajaaai, 65 jaar · Knokke
Ik hoop een leuke man te vinden die misschien ook wel het gevoel heeft om opgesloten te zitten, die het moeilijk/ niet leuk
Kember001, 66 jaar · Bogaarden
Een man die ouder is dan ik of jonger zolang je maar met me mee wilt doen en mijn fantasieën wilt vervullen. Een man die
Tantesjaan, 65 jaar · Waalwijk
Een leuke man die ook nog veel plannen heeft voor de toekomst. Een man die geniet van de natuur, lekker eten en reizen. Iemand
Samenuiteten, 65 jaar · Waalwijk
Jij bent een leuke vent die ongeachte welke leeftijd, nog zin heeft in een echte relatie en alles wat daar bij komt kijken.
Lizettat, 67 jaar · Geluwe
Een lieve romantische man die net als ik gewoon zo nu en dan eens wat extra nodig heeft. Om lekker even jezelf op uit te leven.
Benjijdeware, 65 jaar · Vught
Ik hoop van jou te mogen vernemen als je echt wel serieus bent
Zoutleeuwke, 65 jaar · Zoutleeuw
Je bent een persoon die me nooit zou tegenhouden in mijn doen en laten en zou me accepteren zoals ik ben.
FrancescaBos, 65 jaar · Berlaar
Nieuwe mensen leren kennen. Ben benieuwd wat eruit voort komt...een nieuw maatje?? Lekker spannend... Dus...misschien