Je bent ook geen bankhanger en onderneemt ook graag iets. En dat iets mag heel varierend zijn hoor, van theater tot korte trips, van heerlijk uit eten tot voor elkaar koken. Je zit niet van 's morgens vroeg tot 's avonds laat de krant te lezen terwijl het leven aan je voorbij trekt.
U bent nog lekker fit en voelt je jonger dan u bent. U bent langer dan mij, want ik draag graag hakken. U houd er van om auto te rijden en u geniet van alles om u heen. U staat open om elkaar te leren kennen en toont oprechte interesse.
Je kan je mannetje staan in het digitale tijdperk, bent niet van een té oude stempel en hebt niks tegen mijn kat. Ga je ook wel eens graag op reis of iets drinken op café laat me dan eens iets weten. We zien dan wel waar het naartoe gaat.