Je bent erg geil en je pik zal in mij zijn de hele tijd dat we samen zijn. Als je me mee wilt nemen op een date, is dat ook goed, maar je moet echt zorgen dat ik daarna klaarkom. Ik zorg ervoor dat je je lul melkt voor alle sperma die hij ook heeft.
Bent u verzot op seks, dan hoop ik van harte dat u even mijn profiel tekst leest. Bent u impotent dan gaat het feest niet door, u moet hem echt wel omhoog zien te krijgen. Ik hoop dat dat niet een te grote eis is, maar als ik eraan ga trekken en zuigen en u krijgt hem niet omhoog, dan zou ik net zo goed doelloos bij
Je kan je mannetje staan in het digitale tijdperk, bent niet van een té oude stempel en hebt niks tegen mijn kat. Ga je ook wel eens graag op reis of iets drinken op café laat me dan eens iets weten. We zien dan wel waar het naartoe gaat.