Je bezit in ieder geval over de kennis van een onderwerp waar ik nagenoeg nog niets over weet. Ik ben een vrouw die constant wil leren dat houd mij jong en actief. Ik wil dus echt een man met een beetje inhoud waar ik mijn dagen mee kan slijten.
Ik zoek een lieve man, die ik kan vertrouwen. Ik hecht geen waarde aan financiële zaken, voor mij gaat het echt om het gezelschap en misschien ook wel de liefde die er uit zou kunnen ontstaan.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Boyloverke1951, 66 jaar · Houten
Je hebt vrije tijd over en hou van reizen en ontspannen en zoekt een leuk gezelschap, dan ben je wat ik zoek!
Kampeervermaak, 69 jaar · Turnhout
Discretie vereist!!! Ben op (zoek) naar een interessante man met veel ervaring en het wel ziet zitten met een vrouw van mijn
Overalthuis, 68 jaar · Genderen
Een man met een dosis respect en vertrouwen. Iemand die nooit iets door zou vertellen en waar al mijn geheimen bij veilig zijn.
Othello1948, 69 jaar · Oegstgeest
Een man die graag geniet en op zijn tijd graag eens een reisje maakt
Homealone520818, 65 jaar · Geleen
Geil en zeker wel zin in een wip hebben. De rest laat ik open dat mag je helemaal zelf invullen.
Klazienvaak, 66 jaar · Gauw
Een gezellige man die openstaat voor een relatie of vriendschap
Zoutleeuwke, 65 jaar · Zoutleeuw
Je bent een persoon die me nooit zou tegenhouden in mijn doen en laten en zou me accepteren zoals ik ben.
FranjesTessa, 68 jaar · Galder
een man die graag van het leven geniet en leuk contact zoekt