Ik nam niet de moeite om ook andere profielen en jouw profiel te lezen, omdat ik iets heb geleerd in die 2 maanden dat ik hier lid ben. Het overgrote deel van wat er staat, is gelogen. Sorry, ik weet ook wel dat niet alle mannen hetzelfde zijn. Maar het is beter om elkaar gewoon te leren kennen en niet te kijken naar wat hier allemaal staat geschreven.
Je kan je mannetje staan in het digitale tijdperk, bent niet van een té oude stempel en hebt niks tegen mijn kat. Ga je ook wel eens graag op reis of iets drinken op café laat me dan eens iets weten. We zien dan wel waar het naartoe gaat.
Mocht jij je in dezelfde situatie als mij bevinden of zit je in een scheiding en heb je behoefte aan wat gezelschap? Laten we dan in contact komen met elkaar. Je bent een open persoon en hebt er geen moeite mee om met mij om te gaan.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
July500522, 67 jaar · Leusden
ben jij die leuke man waar ik al een tijdje opzoek naar ben, en zou je het leuk vinden om samen met mij een mooie band op te bouwen,
Ranchor, 67 jaar · Heeze
Ik val op aantrekkelijke en keurige mannen. Je bent ook een levensgenieter en houdt van reizen. Je bent erg gesteld op orde
Louize, 65 jaar · Abcoude
Een leuke lieve man met wie ik alles kan delen. natuurlijk hoeft hij niet altijd mee als we gaan winkelen, jij mag gewoon jou
49SoFia, 68 jaar · Grave
Ik zou graag een man vinden die nog een beetje sportief is. Ik val niet op jongere mannen, ik hou er niet van. Een volwassener
Proud Oma, 66 jaar · Zwolle
Ik stel erg prijs op hygiene en je bent een heer in het bijzijn van een dame.
FrancescaBos, 65 jaar · Berlaar
Nieuwe mensen leren kennen. Ben benieuwd wat eruit voort komt...een nieuw maatje?? Lekker spannend... Dus...misschien
Leukjetespreken, 68 jaar · Schokland
Ben jij leergierig?
Artisain, 69 jaar · s Gravenwezel
Je kunt je vinden of wil je zelf omringen met dieren. Ik ben namelijk dierenarts geweest en niets gaat mij van mijn passie weerhouden.