Ik ben op zoek naar een speciale man, ruimdenkend en creatief, die bereid is om me liefde en passie te geven, om voor zijn dromen te vechten, van het leven te houden en te dromen van de rest van zijn dagen met me te slapen, als je die man, ik hoop dat je kunt schrijven.
Ik hou van een man met lekker wat vlees aan zijn botten! Ruwe handen, grote handen, sterke handen en stel mooie ogen waar ik in kan verdrinken. Mag ik lekker op je zitten en je gereedschap berijden? Hmm dat lijkt me zo heerlijk! Reageer maar met een foto als je denkt dat ik de moeite waard ben om het mee te wagen!
Ik zoek een leuke, lieve en spontane man, die het leuk vind om samen leuke dingen te ondernemen. Ik ben sinds november 2006 gescheiden en wel weer toe aan een relatie. De rest vertel ik je wel onder het genot van een kopje koffie.... Spreekt mijn profiel je aan stuur mij dan gerust een berichtje!