Ik ben op zoek naar een geweldige man die weet hoe hij een vrouw moet behandelen. Ik heb iemand in mijn leven nodig die elke ochtend zegt dat ik het mooiste meisje ben op de hele wereld.
Het zou mij ontzettend plezieren als jij net als ik een positief mens bent. Jij ziet altijd ergens een zonnetje schijnen en zet de schouders er onder. Als jij ook graag buiten bent en van kinderen houdt ben jij misschien wel mijn geschikte partner.
Ik hou van een man met lekker wat vlees aan zijn botten! Ruwe handen, grote handen, sterke handen en stel mooie ogen waar ik in kan verdrinken. Mag ik lekker op je zitten en je gereedschap berijden? Hmm dat lijkt me zo heerlijk! Reageer maar met een foto als je denkt dat ik de moeite waard ben om het mee te wagen!