Ik ben snel verlegen en dan krijg ik die rode kop. Maar als het ijs gebroken is dan is het ook over. Daarom spreek ik niet gemakkelijk mensen aan maar hier kan je het heel gemakkelijk. Vertel mij dan eens wie jij bent?
Je zit niet achter de geraniums en weet hoe je en vrouw lekker moet verwennen en word zelf ook graag verwend. Je toont interesse en bent niet iemand die zijn zin wil doordrukken ten koste van alles.
Je bent een man van mijn leeftijd, je verzorgt jezelf goed en weet van wanten als het gaat om een vrouw verwennen. Je houdt van een goed voorspel en er de tijd voor nemen om het liefdesspel met elkaar te beleven. Je bent sociaal en lief, teder en wat harder als het de tijd ervoor is. Laat maar wat van je horen als