Passen bij mij maar ik kan daar niet echt een specifiek type op zetten. Je bent wie je bent en daar is niks mis mee, je moet jezelf niet veranderen om bij mij in de gunst te vallen. Sterker nog: als ik het gevoel heb je dat je geforceerd over komt, dan hoeft het voor mij niet meer.
Op dit moment gaat mijn voorkeur uit om een lekkere sexrelatie op te bouwen en wie weet dat er ook een vriendschap uitgroeit (friends with benefits). Ben niet op zoek naar een perfecte man , maar iemand die perfect bij mij past op een seksuele manier.Dat we elkaar kunnen aanvoelen wat dat betreft en elkaar
Het zou mij ontzettend plezieren als jij net als ik een positief mens bent. Jij ziet altijd ergens een zonnetje schijnen en zet de schouders er onder. Als jij ook graag buiten bent en van kinderen houdt ben jij misschien wel mijn geschikte partner.