Mijn oh mijn oeh ik heb pijn O zo'n pijn tot over mijn oren smoorverliefd op jou Keer op keer stort ik weer neer ik kan niet meer Tot over mijn oren smoorverliefd op jou
Ik zoek een leuke, lieve en spontane man, die het leuk vind om samen leuke dingen te ondernemen. Ik ben sinds november 2006 gescheiden en wel weer toe aan een relatie. De rest vertel ik je wel onder het genot van een kopje koffie.... Spreekt mijn profiel je aan stuur mij dan gerust een berichtje!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Bandoline, 65 jaar · Amersfoort
intelligent, artistiek, gezellig. Iemand die ook van een kleine 'time out for yourself' kan genieten en ook om de situatie
Allesisanders, 66 jaar · Machelen
Een man die gezelligheid zoekt
Zebrastreep, 67 jaar · Almelo
Ik zoek een type die zich zelf blijft, onder alle omstandigheden. Iemand die van lachen houdt en nieuwe dingen wil doen.
Brunnie52, 65 jaar · Vlezenbeek
Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn.
Yvonne4952, 65 jaar · Renkum
Mijn karakter daar kom je vanzelf achter op de lange duur
Centerparcs, 69 jaar · Limmen
Ben jij een vlotte, vriendelijke en geduldige man die lekker met me wilt mailen zodat we elkaar zo beter leren kennen dan hoop
Treezebeezeke, 65 jaar · Maastricht
Een man die sterk in het leven staat en nog volop wil gaan genieten.
Myrtiee, 69 jaar · Izegem
Je houd van genieten en leuke dingen doen en oww het zou handig zijn als je de weg naar de keuken weet..