Wel, ik heb een goede luisteraar nodig, een schouder om op te huilen en iemand die ik mijn geheimen kan toe vertrouwen. Mogelijkheden genoeg. We kunnen ook meer zijn dan vrienden als je dat zou willen. Je kunt op me rekenen als ik dat ook op jou kan.
Op dit moment gaat mijn voorkeur uit om een lekkere sexrelatie op te bouwen en wie weet dat er ook een vriendschap uitgroeit (friends with benefits). Ben niet op zoek naar een perfecte man , maar iemand die perfect bij mij past op een seksuele manier.Dat we elkaar kunnen aanvoelen wat dat betreft en elkaar
Als jij mijn stukje leest en het spreekt jou aan nodig ik jou uit om te reageren. Ik ben een lief en zachtaardig type en het past bij mij als jij dat aanvult. Een man die zelf extra zorgzaam is en mij in de watten wil leggen heeft zeker een streepje voor!