Okay, ik zal er niet al te licht over denken want een goede vriend vinden is nog zo gemakkelijk niet. Was dat wel het geval, dan was ik niet hier. Sta jij open voor een langdurige hechte vriendschap en ben jij daarnaast ook nog aardig en lief voor anderen dan denk ik dat jij bent wat ik zoek.
Je bezit in ieder geval over de kennis van een onderwerp waar ik nagenoeg nog niets over weet. Ik ben een vrouw die constant wil leren dat houd mij jong en actief. Ik wil dus echt een man met een beetje inhoud waar ik mijn dagen mee kan slijten.
Op dit moment gaat mijn voorkeur uit om een lekkere sexrelatie op te bouwen en wie weet dat er ook een vriendschap uitgroeit (friends with benefits). Ben niet op zoek naar een perfecte man , maar iemand die perfect bij mij past op een seksuele manier.Dat we elkaar kunnen aanvoelen wat dat betreft en elkaar