Ik ben op zoek naar een leuke metgezel, gesprekspartner, en iemand met een spirituele geest. Je staat open voor allerlei ervaringen zowel op het gebied van lichaam en geest. Lekker gezellig een wijntje doen op de bank.
Ben jij ook een spiritueel ingestelde persoon? Bijvoorbeeld, sta je ervoor open om tantra seks te bleven of hallucinerende middelen te gebruiken tijdens een bijzondere nacht met mij? Laten we dan snel afspreken.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Waarblijfjedan, 62 jaar · Ellertshaar
Lekkere scharrel die van lekker eten houdt.
Debbs56, 61 jaar · Schoonaarde
Ik ben serieus over een langdurige relatie en het vinden van de juiste man om de rest van mijn leven met me te delen en te voltooien.
Tries54, 63 jaar · Cromvoirt
Je bent een gezellige lieve man. Je bent ongeveer van mijn leeftijd, iets ouder of jonger maakt niet uit. Je bent ongebonden,
GerdaDeWaar, 64 jaar · Baal
Hou jij van cultuur en reizen? Je bent ook vrijgezel en bent op zoek naar een maatje en metgezel om samen er wat leuks van te gaan
Nulleke, 63 jaar · Kortrijk
Ik eis niet veel, zolang je maar lief bent, genegenheid kunt tonen, een man is die zijn woord kan houden en een schat kan wezen
MadameBloem, 61 jaar · Sint-Niklaas
Weer samen met iemand om met en van elkaar te genieten... Elkaar warmte geven, Ruimte gunnen en krijgen. Elkaars gelijken
Miranan, 62 jaar · Gent
Over jou kan ik kort en krachtig zijn. Ik ben niet zomaar een vrouw die je over de leuning van de bank gooit en flink op los gaat.