Wat spreekt me aan? Een zelfverzekerde intelligente man die weet wat hij wil en dit uitstraalt. Ambities heeft in t leven en deze nastreeft. Herken jij jezelf hierin hoor ik graag van je;)
Jij kunt er van genieten als ik voor jou kook of iets lekkers maken. Een man die graag in de watten gelegd wordt en daarnaast zelf ook romantisch kan zijn. Als jij lekker ontspannen en makkelijk bent in de omgang past dat goed bij mijn karakter.
Een boxershort die plotseling erg krap wordt na het lezen van mijn profiel dat me supergeil maakt. Ben je klaar om je aan een interne inspectie te onderwerpen? Blijft je ritssluiting een tijdje gesloten of open je hem voor mij?
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
MissMaud, 63 jaar · Kerkrade
Ben jijzelf ook alleen, en mis je een vrouw in je leven waar je een fijne tijd mee kan hebben en leuke dingen mee kan doen? Omdat
Golfvakanties, 63 jaar · Zevenaar
Getrouwde mannen hoeven niet te mailen...en een foto zou ook erg leuk zijn!
CentrumRdam, 61 jaar · Rotterdam
Heb je interesse in me? Dan zie ik je berichtje wel tegemoet. Ik hoop wel dat je er werk van maakt en niet zo'n standaard openingszinnetje
Rhondaxx, 61 jaar · Tinallinge
Je bent vrij gemakkelijk in de omgang en je bent iemand die voor zichzelf kan zorgen. Ik denk dat ik op zoek ben naar een onafhankelijke
Lea-19-56-, 62 jaar · Herwijnen
Als je denkt dat ik je een speciaal gevoel kan geven, denk ik dat we de kans krijgen om deze speciaal voor ons te maken. Maak je
AfMetDe, 63 jaar · Geersdijk
Ik zoek een man die durft! Niet iemand die verlegen of twijfelend langs de kant gaat staan en zijn grote kans daardoor mist.
Abertha, 63 jaar · Heerlen
Zoetjes, 61 jaar · Borssele
Je moet gewillig zijn en niet bang voor nieuwe dingen. Wees gerust, wij hebben geen ervaring dus dat hoef jij ook niet te hebben.