Tja, het klinkt zo gauw of je een heel eisenpakket hebt als je hier wat neer gaat zetten, terwijl ik eigenlijk alleen maar iemand zoekt die lief is, voor mij, voor de honden, en die er een beetje leuk uitziet natuurlijk. Dus, kun je lekkere koffie zetten en maak je het perfect gekookte eitje, laat wat horen leuke meneer!
Ik ben op zoek naar een leuke metgezel, gesprekspartner, en iemand met een spirituele geest. Je staat open voor allerlei ervaringen zowel op het gebied van lichaam en geest. Lekker gezellig een wijntje doen op de bank.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
ImcaWilJou, 60 jaar · Geldermalsen
Je werkt zelf ook heel erg veel en heb ook weinig tijd om echt actief op zoek te gaan naar vrienden of een leuke relatie. Hetzelfde
Miranan, 62 jaar · Gent
Over jou kan ik kort en krachtig zijn. Ik ben niet zomaar een vrouw die je over de leuning van de bank gooit en flink op los gaat.
Nulleke, 63 jaar · Kortrijk
Ik eis niet veel, zolang je maar lief bent, genegenheid kunt tonen, een man is die zijn woord kan houden en een schat kan wezen
Michelle195705, 60 jaar · Venray
Wil jij mij een leuke avond bezorgen als het klikt, dan moeten wij zeker geen tijd verliezen en elkaar snel leren kennen. Dus
XcharlizeX, 61 jaar · Wilhelminadorp
Als je een relatie met me wilt hebben, vind ik dat prima. Ik denk dat we hier echt van elkaar kunnen genieten. Heb je zin in leuke
Tineke53, 64 jaar · Leeuwarden
Een leuke zorgzame lieve man met zijn hart op de goede plek. Eentje die ook bepaalde dingen mist en dat via deze weg wil uitproberen.
GeelGrietje, 62 jaar · Brugge
Een vrij voelende man en die niet jaloers is.
Hmmmmlekky, 64 jaar · Tollebeek
Jij weet niet van ophouden als het op erotiek neerkomt