Ik ben op zoek naar een leuke metgezel, gesprekspartner, en iemand met een spirituele geest. Je staat open voor allerlei ervaringen zowel op het gebied van lichaam en geest. Lekker gezellig een wijntje doen op de bank.
Wat ik zoek is een lieve man die ook open en eerlijk is want ik mag graag weten wat er in de ander omgaat. Het belangrijkste is dat er een klik is en dat begint natuurlijk met een afspraakje, voor de rest zien we het wel. Uiteindelijk kun je toch niet in de toekomst kijken.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
DarlingElaine, 63 jaar · Heesselt
Ik hoop dat je een van de jongens bent die bereid is om bij mij te blijven. Ik ben hier op zoek naar een langdurige relatie en ik
SterrenbeeldRam, 62 jaar · Nuth
Je bent niet kritiserend en doet graag mee aan wat gezellig doen. Je bent niet gericht om sexuele contact te maken, maar probeer
Theodorax, 62 jaar · Alphen
Gewoon gezellige mannen, mannen met humor, dus gewoon leuke mannen