Ik wil mijn geliefde hier vinden. Ik wil dat hij buitengewoon knap en macho is. Hij mag een ??beetje verlegen en mysterieus zijn. Maar intelligent moet hij ook wel zijn. Hij moet weten waar hij over praat als hij begint te praten. Hij is getalenteerd en bekwaam in bed. Hij weet de controle te houden en gepassioneerd te zijn.
Ik ben op zoek naar een leuke metgezel, gesprekspartner, en iemand met een spirituele geest. Je staat open voor allerlei ervaringen zowel op het gebied van lichaam en geest. Lekker gezellig een wijntje doen op de bank.
Je mag een getrouwde man zijn. Ik heb wel graag dat ik iemand eerlijk tegenkomt. Je mag iemand zijn die een vrouw zoekt om regelmatig contact mee te hebben.