Je mag een getrouwde man zijn. Ik heb wel graag dat ik iemand eerlijk tegenkomt. Je mag iemand zijn die een vrouw zoekt om regelmatig contact mee te hebben.
Jij kunt er van genieten als ik voor jou kook of iets lekkers maken. Een man die graag in de watten gelegd wordt en daarnaast zelf ook romantisch kan zijn. Als jij lekker ontspannen en makkelijk bent in de omgang past dat goed bij mijn karakter.
Wat ik zoek is een lieve man die ook open en eerlijk is want ik mag graag weten wat er in de ander omgaat. Het belangrijkste is dat er een klik is en dat begint natuurlijk met een afspraakje, voor de rest zien we het wel. Uiteindelijk kun je toch niet in de toekomst kijken.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
AfMetDe, 63 jaar · Geersdijk
Ik zoek een man die durft! Niet iemand die verlegen of twijfelend langs de kant gaat staan en zijn grote kans daardoor mist.
Opera, 62 jaar · Assen
Een leuke lieve geile man. Wat denk je! Kunnen wij elkaar gek maken van genot.
EdithMM, 61 jaar · Hoogersmilde
Een zeer seksuele man die veel seksuele ideeën heeft die hij met mij kan delen. Sommige mannen die ook wild en grappig
Marianuit56, 61 jaar · Woudenberg
Begrijp jij hoe het is om lang alleen geweest te zijn, en zou jij ook graag weer een gedeelte samen willen meemaken? Is het voor
MarCLa, 62 jaar · Lauwersoog
Samen iets gaan eten of drinken, gewoon een leuke vriendschap opbouwen. De tijd dat we meteen met elkaar naar huis gingen
GeelGrietje, 62 jaar · Brugge
Een vrij voelende man en die niet jaloers is.
Malalaya, 64 jaar · Winsum
Ik zou graag een man aan mijn zijde hebben om leuke dingen te doen. Ik wil het nu. Zullen we er nu gewoon voor gaan?
Willa4, 60 jaar · Arnemuiden
Een dierliefhebber alsjeblieft, en ik ben dol op koken, dus het zou prettig moeten zijn als je een enorme trek hebt. Teamspeler