ik weet niet precies wat ik voor ogen heb, maar ik hoop een man te vinden die houdt van het motto- doe naar gewoon, dat is al gek genoeg. Want ik ben ook een gewone vrouw die op zoek is naar een gewone man. Maar wel een man die mij als persoon kan en wil waarderen en wel een man die dol is op lekker eten want ik doe mijn naam van keukenprinses eer aan.
Ik ben op zoek naar een leuke metgezel, gesprekspartner, en iemand met een spirituele geest. Je staat open voor allerlei ervaringen zowel op het gebied van lichaam en geest. Lekker gezellig een wijntje doen op de bank.
Margotzorg, 60 jaar · Hengelo
♥ Overijssel ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Hou je van een ondeugende vrouw die best wel in is voor spannende dingen, dan moet je zeker even reageren. Ik ben ook te vinden voor buitensex.