Wat ik zoek? Iemand waarmee ik kan lachend over de grond kan rollen tot de tranen in onze ogen staan. Iemand waar ik een boeiende discussie mee kan houden, iemand waarmee ik het gezellig heb. Denk jij dat in je te hebben?
Een boxershort die plotseling erg krap wordt na het lezen van mijn profiel dat me supergeil maakt. Ben je klaar om je aan een interne inspectie te onderwerpen? Blijft je ritssluiting een tijdje gesloten of open je hem voor mij?
Ik ben op zoek naar een leuke metgezel, gesprekspartner, en iemand met een spirituele geest. Je staat open voor allerlei ervaringen zowel op het gebied van lichaam en geest. Lekker gezellig een wijntje doen op de bank.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Blandjee1955, 62 jaar · Terneuzen
Ben jij een onconventionele aantrekkelijke man met een vrije en jongensachtige geest? Houd je van stoeien en kun je nog dollen?
AStelStella, 62 jaar · Nes
Als je interesse in me hebt, laat mij dat dan weten. Ik hou van een man die lekker kan kletsen, er voor me is ook al gaat alles niet
Vogelhuisje, 64 jaar · Hilvarenbeek
Een leuke aantrekkelijke man van rond mijn leeftijd (of iets jonger of ouder) met een heerlijke dikke pik die het spannend
Willa4, 60 jaar · Arnemuiden
Een dierliefhebber alsjeblieft, en ik ben dol op koken, dus het zou prettig moeten zijn als je een enorme trek hebt. Teamspeler
Cassandra I, 63 jaar · Rotterdam
zoek bi-vrouw of stel waarvan vrouw ook bi
Joycie1954, 63 jaar · Eindhoven
Ik zoek geen vrouw, zelfs niet een die de zelfde hobby heeft als ik.
AnnabelAlone, 63 jaar · Lelystad
Ik wil iemand vinden die in staat is om lief te hebben en in staat is om onvoorwaardelijk geluk en plezier te geven. Voor de rest
Wentelteef, 62 jaar · Huizen
Een potentiele man die volop in het leven staat. Energie, spanning en gezelligheid.