Ik hou van de goed opgeleide jongen, van goede waarden en gezinsgericht. Hij is een harde werker. Hij heeft een goed gevoel voor humor. Iemand die leuk en vriendelijk is. Een man is toegewijd aan liefde en geeft zichzelf ten volle. Gedeeltelijk van mijn verlangde man is, moet sexy zijn.
Een viriele, goed uitziende en vooral ook verzorgde man. Iemand die weet wat hij moet doen om een dame te behagen en daar zelf vervolgens ook van geniet! Geen bankhanger en kroeg type!
Omdat ik jou waarschijnlijk niet op straat zal aanspreken, doen we het maar via deze weg! Jij bent natuurlijk De ultieme leuke man waar ik zo lang naar op zoek ben die mij op mijn leeftijd nog heerlijk kan verwennen!
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
Fitnessgoeroe, 67 jaar · Arnhem
Ik vind het wel fijn als je ook een beetje sportief zou zijn en zo niet, of je in ieder geval mijn passie hiervoor wilt respecteren.
ShakeSpeare, 65 jaar · Emmeloord
Zou het leuk vinden een man/maatje/vriend te ontmoeten waar ik duidelijk een click mee heb, of chemie, om vervolgens gezellige
Othello1948, 69 jaar · Oegstgeest
Een man die graag geniet en op zijn tijd graag eens een reisje maakt
DeJaVu50, 67 jaar · Enkhuizen
Jij bent een man die middenin het leven staat, de geraniums zijn nog een ver van mijn bed gebeuren. Je houdt van actief bezig
NetteDame50, 67 jaar · Maastricht
Je bent een gezelligheids dier.. Je houd van een grote familie en vind het niet erg dat mijn achter deur daarvoor open staat..oww
Huisvrouwtje, 66 jaar · Wijk bij Duurstede
Je bent een vlotte man die met beide benen op de grond staat. Ik hou van een man die spontaan is en van een beetje romantiek houd.
Mandeli, 67 jaar · Gaasbeek
Ik ben op zoek naar een man die mij uren kan verwennen en niet vies is van een bos schaamhaar. Jij bent verzorgd en het maakt mij
Niessie, 66 jaar · Oostende
Ik zoek een lieve nette man zonder problemen,geen leugenaars,en stoefers. Gewoon iemand waar ik gelukkig kan mee zijn.