Herken jij het misschien ook. Je hebt je leven op de rit. Niets wat je mist en eigenlijk heb je het gewoon erg lekker op deze manier. Maar toch zijn er van die kleine dingen die wel zouden mogen veranderen. Herken je dat?
Je bent een mondige man die stijlvol kan zijn. Maar dat is alleen wanneer we in het openbaar zijn. Het wordt wel iets anders als we samen zijn. Dan wil ik dat je zo ondeugend bent als je maar kunt zijn. En ik kan hetzelfde voor jou zijn.
Ik hou van de goed opgeleide jongen, van goede waarden en gezinsgericht. Hij is een harde werker. Hij heeft een goed gevoel voor humor. Iemand die leuk en vriendelijk is. Een man is toegewijd aan liefde en geeft zichzelf ten volle. Gedeeltelijk van mijn verlangde man is, moet sexy zijn.
Geile oma's die nog op zoek zijn naar lekkere mannen in andere regio's
RoodBorstje, 65 jaar · Meppel
Leuke man die weet hoe hij zijn pik moet gebruiken. Wel een verzorgd uiterlijk en je moet van regelmatig sex houden
Wiete, 67 jaar · Gent
Je zit niet achter de geraniums en weet hoe je en vrouw lekker moet verwennen en word zelf ook graag verwend. Je toont interesse
Bloemenmeid, 65 jaar · Meppel
Je zit lekker in je vel, bent verzorgd, zorgzaam, open, eerlijk, sociaal, spontaan, Je bent zo rond mijn leeftijd en woont
SnowwySingle, 69 jaar · Amsterdam
Volgt
Boyloverke1951, 66 jaar · Houten
Je hebt vrije tijd over en hou van reizen en ontspannen en zoekt een leuk gezelschap, dan ben je wat ik zoek!
Elody, 65 jaar · Gent
Een man die graag vertroeteld zou worden met wat ervaring en liefst romantisch?
Genny 1950, 67 jaar · Houtave
Je hoeft geen geweldige mooie man te zijn, als je maar lief bent. En tijd voor me hebben. Ik vind het niet erg als je ook iemand
Overalthuis, 68 jaar · Genderen
Een man met een dosis respect en vertrouwen. Iemand die nooit iets door zou vertellen en waar al mijn geheimen bij veilig zijn.